Znajdujesz się na: Strona główna »Sprzedam, Kupię »podręczniki, książki » Publikacje i książki...
Treść ogłoszenia
Opis:

Czytanie książek i czasopism odpręża, a zarazem poszerza wiedzę. Jeżeli poszukujesz rozwijających lektur, to zapoznaj się z ofertą księgarni Fabryka Wiedzy.

Utworzyliśmy swoją firmę w 1997 roku, a obecnie należymy do grona dziegciu największych polskich wydawnictw. W naszej księgarni znajdziesz wyłącznie fachowe publikacje, które stanowią doskonałe źródło wiedzy dla osób interesujący się określoną tematyką. W ofercie dostępne są między innymi książki dla specjalistów BHP, literatura dotyczącą zarządzania produkcją i jakością oraz lektury związane z tematyką ochrony środowiska. Dostosowujemy się do zmiennych oczekiwań odbiorców, a zatem w przygotowanej przez nas ofercie dostępne są e-booki oraz materiały wideo. Wszystkie lektury zostały posortowane według kategorii, dlatego szybko wyszukasz właściwe dla siebie publikacje.

Zapraszamy do bliższego zapoznania się z dostępnymi w naszej ofercie książkami i czasopismami. Prosimy składać zamówienia online. Możemy zapewnić szybką realizację i atrakcyjne warunki cenowe.

Zdjęcia
Miniaturki: (kliknij żeby powiększyć)
Publikacje i książki specjalistyczne
Kontakt
E-mail:
Telefon:
Nr gadu-gadu:
0
Skype:
Strona www: