Znajdujesz się na: Strona główna »Sprzedam, Kupię »bilety, wycieczki » Wycieczka : Morawski K...
Treść ogłoszenia
Opis:

Program
Dzień 1
15.07.2016
Wyjazd z Krosna w godzinach porannych (. 03:30, przejazd do Morawskiego Krasu, niezwykle pięknej i malowniczej krainy słynącej z blisko tysiąca krasowych jaskiń, podziemnych tuneli i największych w Czechach i Europie Środkowej przepaści. Zwiedzanie Jaskini Punkevni połączone ze spływem łodzią podziemną rzeką – Punkwą. Przyjazd do hotelu w Pradze, zakwaterowanie, obiadokolacja nocleg.
Dzień 2
16.07.2016
Po śniadaniu przejazd do centrum i całodzienne zwiedzanie Pragi. W programie m. in: Rynek Staromiejski, Ratusz Starego Miasta ze słynnym zegarem astronomicznym Orloj, Kościół Panny Marii przed Tynem, pomnik Jana Husa, Kościół Św. Mikołaja, spacer po dzielnicy żydowskiej (Josefov) - w której znajduje się najstarsza czynna synagoga w Europie – Staronova synagoga. W dzielnicy tej zobaczymy również Synagogę Wysoką, Ratusz Żydowski oraz cmentarz. Następnie przejście na Most Karola – imponujący przykład średniowiecznej inżynierii budowlanej. Spacer najpiękniejszą barokową dzielnicą Pragi – Małą Straną. Kolacja w hotelu, krótki odpoczynek a następnie wyjazd na Krizikove Fontanny na spektakl światło- dźwięk- woda. Powrót do hotelu i nocleg.
Dzień 3
17.07.2016
Po śniadaniu zwiedzimy : Muzeum Miniatur na Strahowie, Hradczany - Katedra św. Wita, Praski Hrad, romański klasztor św. Jerzego, Złota Uliczka. Po zakończeniu zwiedzania wyjazd w drogę powrotną. Zakończenie wycieczki w godzinach nocnych. Kolejność zwiedzania może ulec zmianie.
Cena wycieczki: 570 zł /os dorosła
550 zł/dzieci do lat 12

Zdjęcia
Miniaturki: (kliknij żeby powiększyć)
Wycieczka : Morawski Kras - Praga 15-17.07.2016
Kontakt
E-mail:
Telefon:
134202020
Nr gadu-gadu:
0
Skype:
Strona www: