Znajdujesz się na: Strona główna »Praca »dam pracę » NAUKA ZA DARMO!!
Treść ogłoszenia
Opis:

Obecnie wiele osób poszukując pracy lub też szukając nowej, lepiej płatnej pracy, zadaje sobie często pytanie, w jakim kierunku należy iść? Jaka branża daje największe szanse na zatrudnienie i jaki kierunek należy wybrać, aby w przyszłości godnie zarabiać?
Szkoły Centrum Kształcenia Torus starają się odpowiedzieć na te pytania, analizując cały czas lokalny rynek pracy. W ofercie placówki można znaleźć wiele różnorodnych kierunków, są to m.in.: technik BHP, technik administracji, technik usług kosmetycznych, florysta i wiele innych.
Szkoła jest całkowicie bezpłatna, a do zapisu nie jest wymagana matura. Z oferty mogą skorzystać także osoby, które nie posiadają średniego wykształcenia, dla których skierowane jest Liceum Ogólnokształcące dla dorosłych.
Zajęcia w Centrum odbywają się w systemie zaocznym co 2 tygodnie w soboty i niedziele. Wszystkie oferowane kierunki są całkowicie bezpłatne, a przy zapisie nie podpisuje się również żadnych umów.
Do zapisów potrzeba jedynie 3 rzeczy:
- dowód osobisty;
- świadectwo ukończenia szkoły (gimnazjum, liceum, szkoła zawodowa);
- trzy zdjęcia legitymacyjne.
Więcej informacji można znaleźć na stronie www.szkola-torus.pl lub w sekretariacie przy ul. Kraszewskiego 5 Bochnia tel. 14 307 09 15

Zdjęcia
Miniaturki: (kliknij żeby powiększyć)
NAUKA ZA DARMO!!
Liczba odsłon: 232
Kontakt
E-mail:
Telefon:
14 307 09 15
Nr gadu-gadu:
0
Skype:
Strona www: