Znajdujesz się na: Strona główna »Usługi »budowlane » Solidne usługi elektr...
Treść ogłoszenia
Opis:

Firma Instalatorstwo Elektryczne Wojciech Jędrol chce zaproponować kompleksowe usługi w zakresie reperacji i odbudowy elektryki jak również pomiarów elektrycznych. Tak więc jeśli potrzebujesz elektryka, zadzwoń do nas. Z pewnością Ci pomożemy! Zajmujemy się montażem instalacji elektrycznych, alarmowych, antenowych, jak również instalacji domofonowych. Wykonujemy pomiary elektryczne oraz oświetlenie zewnętrzne, ale to tylko niektóre z proponowanych przez nas usług. Nieprzerwanie się rozwijamy. Nowością w naszej firmie są inteligentne domy.

Instalacja inteligentnego domu łączy ze sobą różne domowe systemy (ogrzewanie, oświetlenie, rolety i tak dalej), które najczęściej działają niezależnie. Jest to instalacja która pozwoli podnieść nam komfort w codziennym życiu a także pozwoli zaoszczędzić nam kosztów na rachunkach.

W naszej firmie zatrudniamy tylko doświadczonych i rzetelnych pracowników. Każdego dnia udoskonalają oni swoje umiejętności, aby spełnić oczekiwania nawet tych najbardziej wymagających Klientów. Nasze główne biuro znajduje się w niewielkim mieście Konotop lecz obszarem naszego działania jest też Głogów. Jeżeli potrzebujesz pomocy elektryka - zgłoś się do nas!


Instalatorstwo Elektryczne Wojciech Jędrol
Telefon: 793 010 354
WWW: elektryk.glogow.pl

Zdjęcia
Miniaturki: (kliknij żeby powiększyć)
Solidne usługi elektryczne na terenie Głogowa i jej okolicach Solidne usługi elektryczne na terenie Głogowa i jej okolicach Solidne usługi elektryczne na terenie Głogowa i jej okolicach
Kontakt
E-mail:
Telefon:
793010354
Nr gadu-gadu:
0
Skype:
Strona www: