Znajdujesz się na: Strona główna »Nieruchomości »kwatery, noclegi » Domek letniskowy Villa...
Treść ogłoszenia
Opis:

Szukasz ośrodka wczasowego na Kaszubach? Chciałbyś odpocząć w spokojnym punkcie daleko od ulicznego gwaru? Ciekawe otoczenie parków, jezior i lasów sprawią, że fanatycy przyrody i energicznego wypoczynku będą zadowoleni.

Villa Mati dysponuje 2 apartamentami na łączną ilość 8 i 4 osób. W zawartość wyposażenia pensjonatu wchodzi kompletne umeblowanie odrębnych sypialni wraz z dostępną kuchnią i łazienką w środku oraz okazałym tarasem na zewnątrz. Jesteśmy otwarci także na nowe technologie, więc do dyspozycji uprzystępniamy TV oraz bezprzewodowe Wifi w całym domu. To idealne miejsce dla rodzin z maluchami ponieważ na obszarze centrali mamy altanę z grillem oraz gwarantujemy bezpieczeństwo i ogólną prywatność. W okolicy domków letniskowych wiele atrakcji i interesujących miejsc na wycieczki.

Zachęcamy Państwa do korzystania z oferty kompleksu Villa Mati w miejscowości Swornegacie nad jeziorem, który umieszczony jest w centrum Kaszub – przepięknego punktu w pobliżu Borów Tucholskich.

Więcej informacji znajdziesz na stronie internetowej przedsiębiorstwa: domki-swornegacie.pl

Lub skontaktuj się bezpośrednio z nami!
telefon: 500 169 245

Zdjęcia
Miniaturki: (kliknij żeby powiększyć)
Domek letniskowy Villa Mati w Swornychgaciach na Kaszubach Domek letniskowy Villa Mati w Swornychgaciach na Kaszubach Domek letniskowy Villa Mati w Swornychgaciach na Kaszubach Domek letniskowy Villa Mati w Swornychgaciach na Kaszubach Domek letniskowy Villa Mati w Swornychgaciach na Kaszubach
Kontakt
E-mail:
Telefon:
500169245
Nr gadu-gadu:
0
Skype:
Strona www: