Znajdujesz się na: Strona główna »Sprzedam, Kupię »komputery, akcesoria » IziSell – Asystent o...
Treść ogłoszenia
Opis:

Oferujemy Państwu idealne rozwiązanie dla małych i średnich przedsiębiorstw. IziSell – Asystent obsługi sprzedaży Allegro.

Izisell to profesjonalny system do obsługi i zarządzania sprzedażą w jednym miejscu. Stworzony z myślą o małych i średnich przedsiębiorstwach prowadzących sprzedaż internetową na Allegro.

Dzięki niemu możesz w prosty i intuicyjny sposób zarządzać swoja sprzedażą na platformie aukcyjnej Allegro. System przeprowadzi Cię przez wszystkie etapy począwszy od stworzenia i uruchomienia Aukcji, poprzez obsługę transakcji, wystawienie Klientowi w wersji elektronicznej dok. sprzedaży, przygotowanie i wydrukowanie etykiety adresowej i wysłanie paczki do Klienta.

System pozwala na sprawną i wygodną obsługę sprzedaży w Internecie. Dzięki przemyślanym rozwiązaniom i integracjom wspiera sprzedaż ecommerce w wielu aspektach, które do tej pory były często problematyczne. Izisell jest rozwiązaniem wspierającym kompleksowo obsługę sprzedaży na portalu allegro, dodatkowo dzięki integracji z firmami spedycyjnymi, bankami, pocztą email a także integracją z systemami ERP (RaksSQL, Subiekt) użytkownik w jednym miejscu ma wszystko czego potrzebuje. Stawiamy na prostotę rozwiązania i intuicyjność. Dzięki temu w kilku krokach będziesz w stanie obsłużyć aukcje allegro, zwiększyć zadowolenie swoich Klientów jak i sprawnie zarządzać przesyłkami. System pozwala w prosty sposób przesyłać do Twoich Klientów dokumenty sprzedaży w formie plików ‘pdf co pozwoli zaoszczędzić dodatkowo czas i pieniądze. Jest elastycznym rozwiązaniem które możemy dopasować do najbardziej wymagających Klientów.

Zapraszamy do kontaktu:
https://www.izisell.pl/
(+48)667560560
biuro@izisell.pl

Zdjęcia
Miniaturki: (kliknij żeby powiększyć)
IziSell – Asystent obsługi sprzedaży Allegro. IziSell – Asystent obsługi sprzedaży Allegro. IziSell – Asystent obsługi sprzedaży Allegro.
Kontakt
E-mail:
Telefon:
(+48)667560560
Nr gadu-gadu:
0
Skype:
Strona www: