Znajdujesz się na: Strona główna »Praca »staże, praktyki » Kancelaria poszukuje p...
Treść ogłoszenia
Opis:

Kancelaria Radcy Prawnego w Krakowie i w Bochni, świadcząca usługi prawne w środowisku podmiotów gospodarczych, jak również dla osób fizycznych, poszukuje studentów III, IV lub V roku studiów prawniczych lub administracyjnych oraz absolwentów wymienionych kierunków, którzy są zainteresowani podjęciem praktyki w Kancelarii.
Wymagania:
- skrupulatność,
- komunikatywność,
- obowiązkowość,
- zaangażowanie,
- sumienność,
Zakres obowiązków:
- sporządzanie dokumentów, pism procesowych, projektów umów, opinii prawnych,
- bieżąca pomoc pracownikom Kancelarii w zakresie prawnym,
- czynności biurowe i administracyjne,
- kontakt z sądami i instytucjami państwowymi.
Charakter praktyki i czas jej trwania: - darmowa praktyka przez jeden lub dwa miesiące 2 lub 3 dni w tygodniu. Wymiar praktyk do uzgodnienia.
Oferujemy:
- umożliwiamy zapoznanie się z zasadami wykonywania zawodu radcy prawnego,
- nabycie umiejętności praktycznych niezbędnych do wykonywania zawodu radcy prawnego,
- przyjazną atmosferę pracy,
- najlepszym praktykantom oferujemy możliwość dołączenia na stałe do zespołu Kancelarii.
Wymagane dokumenty:- CV wraz ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych dla celów rekrutacji.
Aplikacje należy składać na adres mailowy: praktyki.kancelaria.trzoslo@gmail.com
Informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi kandydatami.

Kontakt
Telefon:
881966170
Nr gadu-gadu:
0