Znajdujesz się na: Strona główna »Nauka, Kursy »nauka, szkoły » Szkolenie Katowice lic...
Treść ogłoszenia
Opis:

kurs na Certyfikat Kompetencji Zawodowych przewoźnika drogowego rzeczy, spedycja :
Katowice 7,8,9,10 lipca 2017 r.
Firma Koal serdecznie zaprasza do na czterodniowe , weekendowe szkolenie w Katowicach od 07do 10 lipca 2017 r.

Certyfikat uzyskany w Polsce ważny jest w Całej Unii Europejskiej .

Celem kursu jest przygotowanie Państwa do zdania z wynikiem pozytywnym 4-ro godzinnego egzaminu i otrzymania certyfikatu kompetencji zawodowych przewoźnika drogowego , dzięki któremu to będziecie Państwo mogli założyć lub zarządzać firmą transportową jak również spedycyjną, a przede wszystkim otrzymać licencję na transport rzeczy w kraju i za granica oraz licencję spedycyjną międzynarodową.

Serdecznie zapraszamy na szkolenie również osoby , które nigdy nie miały do czynienia z transportem - dla nas wystarczy by kursant czy też kursantka potrafiła mówić po polsku, umiała posługiwać się kalkulatorem i miała ukończone 18 lat , gdyż jest to warunek uzyskania certyfikatu kompetencji.

Nasi wykładowcy dołożą wszelkich starań , aby Państwo podeszli do egzaminu tylko raz i otrzymali wynik pozytywny z egzaminu. Zajęcia poprowadzi głównie pani Viola ( patrz opinie na stronie Koal).

Kursanci firmy Koal otrzymują wszystkie niezbędne pomoce w postaci testów wielokrotnego wyboru ok. 2500 pytań , również omawiamy wszystkie przykładowe zadania, z którymi zetkną się Państwo na egzaminie oraz wiele innych, cennych pomocy.

W odróżnieniu od amatorskich ośrodków nasza firma opiekuje się każdym kursantem od początku szkolenia ,aż do uzyskania pozytywnego wyniku z egzaminu międzynarodowego.

Aktualne terminy i miasta na stronie firmy www.koal.com.pl
Serdecznie zapraszamy KOAL.
tel: 536 499 499
www.koal.com.pl
cena szkolenia: 1400zł

Kontakt
E-mail:
Telefon:
536499499
Nr gadu-gadu:
0
Skype:
Strona www: