Znajdujesz się na: Strona główna »Usługi »fotografia, videofilmowanie » AMGrzegorzek - fotogra...
Treść ogłoszenia
Opis:

Na swoich zdjęciach chcemy ukazywać naturalność i obrazy takie jakie w rzeczywistości one są. Waszą radość, szczęście, łzy, namiętności, błysk w oku, niepewność, zachwyt, a przede wszystkim miłość, którą siebie obdarzacie podczas wspólnych chwil spędzonych razem. Wykonujemy fotografie i filmie z największą starannością.

Fotografujemy i filmujemy ceremonię ślubną i przyjęcie weselne od Waszych przygotowań do końca zabaw. Łatwiej mówiąc na zdjęciach będzie to czego od nas oczekujecie i to co się nam nawinie przed aparat i będzie ciekawe do uwiecznienia. Na zdjęciach znajdą się między innymi ujęcia z powitania chlebem i solą, rozbicia kieliszków na szczęście, przekroczenia progu sali weselnej, pierwszego tańca, krojenia tortu czy oczepin. Na parkiecie na pewno sfotografujemy jakiegoś szalejącego członka rodziny i przede wszystkim Was, w drugim, trzecim, dwudziestym tańcu.

W międzyczasie udamy się na mini sesję plenerową trwającą około 30 minut i zawierającą 20-30 ujęć. Jest to czas na złapanie małego oddechu i pobyciu chwili w spokoju. Powiedzmy, że w spokoju, bo przecież od nas w ten dzień nie uciekniecie.

Ceny kształtują się już od 1000 złotych za same zdjęcia do 2700 złotych za pakiet fotografia + filmowanie.

Fotografia:

* zdjęcia: przygotowania, błogosławieństwo, ceremonia ślubna, zabawa weselna, sesja plenerowa 30 minut po obiedzie; 20-30 ujęć, oczepiny,
* czas pracy fotografa: od przygotowań w domu Pana Młodego – około godziny 11:00 do godziny 01:00,
* minimum 500 zdjęć z całego dnia poddanych artystycznej obróbce i przekazanej na pendrive w drewnianym pudełeczku, (przeważnie około 1000 zdjęć)
* sesja ślubna w innym dniu. Przewidywany czas 2-3 godziny w godzinach porannych lub wieczornych. Oddajemy od 50-100 zdjęć,
* album tradycyjny w rozmiarze 24 cm x 29 cm – 30 kart; 60 stron. W albumie od 50-70 zdjęć w rozmiarze 10×15 i 15×21. Do wyboru karty koloru białego lub czarnego (Zamiana na fotoksiążkę 20x20 - 10 rozkładówek w tej samej cenie).

Filmowanie:

* przygotowania, błogosławieństwo, ceremonia ślubna, wesele, odgrywki, oczepiny,
* czas pracy kamerzysty: od przygotowań w domu Pana Młodego – około godziny 11:00 do godziny 01:00,
* film do wyboru: nowoczesny 30-60 minut, tradycyjny + 4 godziny,
* film na pendrive w jakości fullHD,

* realizacja do 60 dni

Zdjęcia
Miniaturki: (kliknij żeby powiększyć)
AMGrzegorzek - fotografia i filmowani-Promocja 2017 na wolne terminy AMGrzegorzek - fotografia i filmowani-Promocja 2017 na wolne terminy AMGrzegorzek - fotografia i filmowani-Promocja 2017 na wolne terminy AMGrzegorzek - fotografia i filmowani-Promocja 2017 na wolne terminy AMGrzegorzek - fotografia i filmowani-Promocja 2017 na wolne terminy AMGrzegorzek - fotografia i filmowani-Promocja 2017 na wolne terminy
Kontakt
E-mail:
Telefon:
692492385
Nr gadu-gadu:
0
Skype:
Strona www: