Znajdujesz się na: Strona główna »Sprzedam, Kupię »sport, turystyka » Sklep fitness, profesj...
Treść ogłoszenia
Opis:

Wolisz ćwiczyć w domu, jednak uniemożliwia Ci to brak potrzebnego sprzętu? Masz zamiar zaopatrzyć się w ciekawe artykuły, nie ponosząc przy tym zbyt wysokich kosztów? Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sklepu Girya Fitness.

Znajdziesz u nas odważniki kulowe w różnych wersjach wagowych, w tym kettlebells turniejowe i żeliwne. Oprócz nich zapewniamy szeroki wybór indyjskich clubbell, które przydają się podczas treningu mającego na celu poprawę dynamiki i wytrzymałości. Nasz asortyment obejmuje maczugi ważące od 2 do 20 kg. Ważną częścią oferty naszego sklepu fitness są także maty, które można zakupić w wersji krótkiej oraz długiej. Praca z nimi poprawia zakres ruchu oraz mobilność. Ponadto dysponujemy workami bułgarskimi, które są przydatne w trakcie treningów wytrzymałościowych, sprawnościowych i wydolnościowych.

Sami zajmujemy się produkcją sprzętu treningowego, a zatem możemy zapewnić o wysokiej jakości wszystkich sprzedawanych przez nas produktów. Warto złożyć u nas duże zamówienie, ponieważ w takiej sytuacji koszty związane z wysyłką zamówienia zostają pokryte przez nas.

Zdjęcia
Miniaturki: (kliknij żeby powiększyć)
Sklep fitness, profesjonalne akcesoria fitness
Kontakt
E-mail:
Telefon:
426361799
Nr gadu-gadu:
0
Skype:
Strona www: