Znajdujesz się na: Strona główna »Usługi »mechanika, motoryzacja » Mercedesem do ślubu i...
Treść ogłoszenia
Opis:

witam,

Do wynajęcia oferujemy Państwu eleganckie auta mercedesy! Posiadam ich 8 sztuk w różnych kolorach wersjach i silnikach. Samochody te mają nawet 5.20m długości pięknie prezentuje się na 17 calowych stylowych alufelgach. Olbrzymie i dobrze wykończone wnętrze, drewniane listwy, chromowane dodatki oraz skórzana tapicerka dodaje prestiżu. Przestrzeń pasażerska na przednich fotelach jak i tylnej kanapie sprawia, że podróż jest bardzo komfortowa. Według recenzji motoryzacyjnych "stary" mercedes ma swój wdzięk, urok i elegancje.

SAMOCHODY IDENTYCZNe JAK NA ZDJECIACH!!

Nasze usługi świadczymy na terenie miasta Tarnowa, Brzeska, Bochni i okolic oraz na terenie woj. małopolskiego (cena zależna od odległości). Samochód prowadzi miły, elegancko ubrany kierowca. Koszt wynajęcia limuzyny to 350 zł do 3 godzin (jesteśmy elastyczni) i 50 km. Każda następna godzina płatna 50 zł. W cenie dekoracja z kwiatów sztucznych zaproponowana przez Nas (możliwe przystrojenie indywidualne przez Parę Młodą na koszt własny) oraz ślubne tablice rejestracyjne. Dwa wzory sztucznych dekoracji do wyboru w cenie wynajmu.

Usługa obejmuje:
- przejazd do Pana Młodego

- przejazd z Panem Młodym do Panny Młodej

- przejazd na uroczystość zaślubin

- przejazd do sali weselnej i na sesję zdjęciową


Marcin

Zdjęcia
Miniaturki: (kliknij żeby powiększyć)
Mercedesem do ślubu i nie tylko Mercedesem do ślubu i nie tylko Mercedesem do ślubu i nie tylko Mercedesem do ślubu i nie tylko Mercedesem do ślubu i nie tylko Mercedesem do ślubu i nie tylko
Kontakt
E-mail:
Telefon:
606134923
Nr gadu-gadu:
0
Skype:
Strona www: