Znajdujesz się na: Strona główna »Praca »dam pracę » BRYGADZISTA
Treść ogłoszenia
Opis:

Firma Polprek jest pierwszym polskim producentem zbrojenia kompozytowego. Wychodzimy naprzeciw wszystkim wymaganiom klientów oferując najwyższej jakości rozwiązania oraz zapewniając kompleksowe wsparcie na każdym etapie procesu inwestycyjnego.
W związku z dynamicznym rozwojem naszej firmy, poszukujemy brygadzistów
Miejsce pracy: Majkowice
Wymagania:
• Mile widziane wykształcenie techniczne
• Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku (minimum 5 lat)
• Umiejętność zarządzania zespołem,
• Znajomość pakietu MS Office,
• Dyspozycyjność do pracy zmianowej;
• Solidność, dokładność w wykonywaniu powierzonych obowiązków.

Zadania:
• Zarządzanie podległym zespołem pracowników produkcji,
• Dbanie o ciągłość pracy pracowników przy linii produkcyjnej,
• Wytyczanie zasad oraz norm panujących na terenie hali produkcyjnej,
• Zapewnianie odpowiedniego poziomu wiedzy oraz umiejętności podległych Brygadzistów,
• Tworzenie raportów w systemie zarządzania,
• Zapewnienie wysokiej jakości produkcji.

Oferujemy:
• Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
• Atrakcyjne warunki zatrudnienia
• Możliwość podnoszenia kwalifikacji i rozwoju zawodowego,
• Dynamiczne środowisko pracy w miłym, energicznym zespole,
• Pracę w rozwijającej się firmie.

CV prosimy przesyłać drogą elektroniczną na adres: biuro@polprek.com.pl
Zastrzegamy Sobie prawo do kontaktu z wybranymi osobami
Prosimy o załączenie klauzuli:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.)

Liczba odsłon: 118
Kontakt
Telefon:
885377112
Nr gadu-gadu:
0