Znajdujesz się na: Strona główna »Nieruchomości »kwatery, noclegi » Domek drewniany Villa ...
Treść ogłoszenia
Opis:

Poszukujesz domków letniskowych na Kaszubach? Chcesz spędzić urlop w cichym punkcie daleko od gwaru? Interesujące otoczenie parków, jezior i lasów sprawią, że miłośnicy przyrody i energicznego wypoczynku będą zadowoleni.

Villa Mati proponuje podwójne kwatery na łączną ilość 8 i 4 osób. W skład wyposażenia pensjonatu wchodzi kompletne umeblowanie odrębnych sypialni wraz z dostępną kuchnią i łazienką w środku oraz okazałym tarasem na zewnątrz. Jesteśmy otwarci prócz tego na nowe technologie, więc do dyspozycji oddajemy TV oraz bezprzewodowe Wifi w całym domu. Oto świetne miejsce dla rodzin z maluchami ponieważ na terenie siedziby mamy altanę z grillem oraz gwarantujemy bezpieczeństwo i ogólną prywatność. W okolicy domków letniskowych wiele atrakcji i atrakcyjnych miejsc do zobaczenia.

Zachęcamy Państwa do korzystania z podaży kompleksu Villa Mati w miejscowości Swornegacie nad jeziorem, który umieszczony jest w środku Kaszub – przepięknego punktu w niewielkiej odległości od Borów Tucholskich.

Więcej informacji znajdziesz na stronie internetowej firmy: domki-swornegacie.pl

Lub skontaktuj się bezpośrednio z nami!
telefon: 500 169 245

Zdjęcia
Miniaturki: (kliknij żeby powiększyć)
Domek drewniany Villa Mati w Swornychgaciach na Kaszubach Domek drewniany Villa Mati w Swornychgaciach na Kaszubach Domek drewniany Villa Mati w Swornychgaciach na Kaszubach Domek drewniany Villa Mati w Swornychgaciach na Kaszubach Domek drewniany Villa Mati w Swornychgaciach na Kaszubach
Kontakt
E-mail:
Telefon:
500169245
Nr gadu-gadu:
0
Skype:
Strona www: