Znajdujesz się na: Strona główna »Praca »dam pracę » Nauczyciel Administracji
Treść ogłoszenia
Opis:

Centrum Edukacji SIGMA - licea, szkoły policealne, kursy.
Poszukujemy NAUCZYCIELA ADMINISTRACJI, do nauczania przedmiotów:

1. Działalność gospodarcza
2. Podstawy prawa cywilnego
3. Podstawy prawa pracy
4. Podstawy prawa administracyjnego
5. Finanse publiczne
6. Pracownia pracy biurowe
7. Pracownia administracji

Opis stanowiska pracy:
Praca w soboty i niedziele. Preferujemy osoby posiadające stałe zatrudnienie na podstawie umowy o pracę.

Wymagania
- przygotowanie pedagogiczne
- doświadczenie w nauczaniu i przygotowywaniu do egzaminu zawodowego
- wykształcenie kierunkowe

Prosimy o przesłanie CV wraz ze skanami dokumentów (dyplomy, zaświadczenia potwierdzające przygotowanie pedagogiczne) na adres mailowy z tematem maila: Nauczyciel Administracji

W treści CV prosimy podać klauzulę: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883)"

Zdjęcia
Miniaturki: (kliknij żeby powiększyć)
Nauczyciel Administracji
Liczba odsłon: 108
Kontakt
Telefon:
733 500 950
Nr gadu-gadu:
0