Znajdujesz się na: Strona główna »Usługi »budowlane » Profesjonalny elektryk...
Treść ogłoszenia
Opis:

Firma pod nazwą Instalatorstwo Elektryczne Wojciech Jędrol oferuje profesjonalne usługi w zakresie reperacji i renowacji elektryki jak również pomiarów elektrycznych. Tak więc jeżeli potrzebujesz elektryka, zadzwoń do nas. Poradzimy sobie z każdą awarią! Instalacje elektryczne, alarmowe, antenowe oraz domofonowe to tylko niektóre spośród tych, które montujemy. Wykonujemy pomiary elektryczne oraz oświetlenia wewnętrzne, oraz zewnętrzne, ale to tylko niektóre z proponowanych przez nas usług. Bezustannie się rozwijamy. Nowością w naszej firmie jest system inteligentne domy.

Platforma inteligentnego domu łączy ze sobą różne domowe systemy (ogrzewanie, oświetlenie, rolety itd.), które funkcjonują często niezależnie. Jest to instalacja pozwalająca podnieść nam komfort w życiu a także pozwoli zaoszczędzić nam opłat.

W naszej firmie zatrudniamy jedynie doświadczonych i rzetelnych pracowników. Każdego dnia udoskonalają oni swoje umiejętności, aby spełnić oczekiwania nawet tych najbardziej wymagających Klientów. Nasza siedziba znajduje się w niewielkim mieście Konotop lecz swoje usługi świadczymy też w Głogowie. Jeżeli potrzebujesz pomocy elektryka - zgłoś się do nas!


Instalatorstwo Elektryczne Wojciech Jędrol
Telefon: 793 010 354
WWW: elektryk.glogow.pl

Zdjęcia
Miniaturki: (kliknij żeby powiększyć)
Profesjonalny elektryk w Głogowie - do usług! Profesjonalny elektryk w Głogowie - do usług! Profesjonalny elektryk w Głogowie - do usług!
Kontakt
E-mail:
Telefon:
793010354
Nr gadu-gadu:
0
Skype:
Strona www: