Znajdujesz się na: Strona główna »Nieruchomości »dom, mieszkanie - sprzedam » Dom dwurodzinny w Boch...
Treść ogłoszenia
Opis:

Dom w Bochni, w bardzo dobrej cenie! Przestronny, z dużym ogrodem i sadem, działka prawie 16 arów.

Okolica cicha i spokojna - dużo zieleni, domy jednorodzinne. Jednocześnie zaledwie 2,5 km drogi do węzła autostrady - doskonały dojazd do Brzeska, Tarnowa i Krakowa!
Niedaleko Bocheńska Strefa Aktywności Gospodarczej.


Budynek posiada 4 kondygnacje (przyziemie, dwa poziomy mieszkalne, strych do ewentualnej adaptacji). Możliwość utworzenia 2 mieszkań (np. na wynajem), gdyż w domu jest klatka schodowa i osobne wejście na każde piętro. Na obu poziomach mieszkalnych jest kuchnia i łazienka oraz po 3 pokoje - w domu mogą więc mieszkać dwie rodziny. W przyziemiu można prowadzić działalność gospodarczą, warsztat itp.

Przyziemie: około 90 m2, wysokość około 220 cm. Garaż, 2 pomieszczenia gospodarcze, kuchnia, łazienka, pomieszczenie na węgiel.

Wykończony wysoki parter, około 90 m2, 3 pokoje, kuchnia, łazienka, przedpokój. Na podłogach w pokojach ładne sosnowe deski i dębowy parkiet. W kuchni i łazience płytki. Nowe okna PCV białe wewnątrz, brązowe na zewnątrz. Na górę prowadzą dębowe schody. Boazeria z modrzewia. Jasne, przestronne wnętrza.

Na piętrze ten sam rozkład pomieszczeń: około 90 m2, 3 pokoje, łazienka, kuchnia, przedpokój. W pokojach dębowy parkiet do cyklinowania i lakierowania. Ściany pomalowane na biało. W kuchni na podłodze płytki. Drewniane okna skrzynkowe w dobrym stanie.

Dodatkowo strych do ewentualnej adaptacji.

Bardzo dobry stan budynku. Dach wymieniony w 2014 roku, nowa blacha trapezowa. Dom zbudowany z podwójnego pustaka z przerwą dylatacyjną. W budynku wszystkie media: prąd, siła, gaz, wodociąg i kanalizacja miejskie, ogrzewanie piecem węglowym i gazowym dwufunkcyjnym z 2012 r.

Dom jest niezwykle przestronny - parter oraz pierwsze piętro stanowią dwa osobne mieszkania - każde około 90 m2. Klatka schodowa pozwala na korzystanie z budynku przez dwie rodziny. Wysokie sutereny stwarzają dodatkowe możliwości - np. prowadzenia własnej działalności gospodarczej.

Niewątpliwym atutem nieruchomości jest działka o powierzchni 15,90 ara. Teren płaski i ogrodzony siatką. Dojazd drogą miejską asfaltową. Ogród bardzo ładnie urządzony, z dużymi drzewami iglastymi oraz sadem. Obok domu niewielki budynek gospodarczy.

Link do filmiku z działki:
https://youtu.be/dqLJODftlQg

Polecamy! Zapraszamy do bezpłatnej prezentacji nieruchomości! Nasz ekspert finansowy bezpłatnie pomoże w doborze kredytu na zakup nieruchomości.

Zdjęcia
Miniaturki: (kliknij żeby powiększyć)
Dom dwurodzinny w Bochni w bardzo atrakcyjnej cenie! Dom dwurodzinny w Bochni w bardzo atrakcyjnej cenie! Dom dwurodzinny w Bochni w bardzo atrakcyjnej cenie! Dom dwurodzinny w Bochni w bardzo atrakcyjnej cenie! Dom dwurodzinny w Bochni w bardzo atrakcyjnej cenie! Dom dwurodzinny w Bochni w bardzo atrakcyjnej cenie!
Mapa
Kontakt
E-mail:
Telefon:
791087571
Nr gadu-gadu:
0
Skype:
Strona www: