Znajdujesz się na: Strona główna »Nieruchomości »dom, mieszkanie - sprzedam » Na sprzedaż niedrogi ...
Treść ogłoszenia
Opis:

Dom 3-kondygnacyjny, murowany położony na działce o powierzchni 49a.

Przyziemie: 4 pomieszczenia, w dwóch na podłogach wylewka betonowa.
Piętro: 4 jasne, przestronne pomieszczenia. Na podłogach piękne stare deski wymagające wycyklinowania. Okna podwójne skrzynkowe, drewniane.
Strych: wysoki, świetnie nadający się do adaptacji na cele mieszkaniowe.
Stropy betonowe. Dom wybudowany z cegły, dobudówka z pustaka, natomiast na poziomie przyziemia piękny piaskowiec.

Za domem budynek murowano-drewniany, dawniej służący za stodołę i stajnię. Obecnie idealnie nadaje się na kilkustanowiskowy garaż, pomieszczenia gospodarcze, warsztat lub adaptację na cele mieszkaniowe.

Dom wymaga generalnego remontu, ale można z niego zrobić bardzo atrakcyjną nieruchomość ze względu na prostą, klasyczną bryłę.

Wokół piękna, spokojna, zielona okolica. Teren pagórkowaty z pięknymi widokami. Idealne miejsce do mieszkania. Łatwy dojazd drogą gminną asfaltową, o niewielkim natężeniu ruchu, wokół bardzo cicho. Cała okolica niezwykle urocza, wokół luźna zabudowa.

Działka budowlano-rolna o powierzchni 49a. Na końcu nieruchomości piękny las.

Do Nowego Wiśnicza ok. 6 km., do Bochni odrobinę ponad 10 km.

Kupujący nie płaci prowizji!

Polecamy! Zapraszamy do bezpłatnej prezentacji nieruchomości! Nasz ekspert finansowy pomoże w doborze kredytu na zakup nieruchomości.

Zdjęcia
Miniaturki: (kliknij żeby powiększyć)
Na sprzedaż niedrogi dom w okolicy Nowego Wiśnicza! Na sprzedaż niedrogi dom w okolicy Nowego Wiśnicza! Na sprzedaż niedrogi dom w okolicy Nowego Wiśnicza! Na sprzedaż niedrogi dom w okolicy Nowego Wiśnicza! Na sprzedaż niedrogi dom w okolicy Nowego Wiśnicza! Na sprzedaż niedrogi dom w okolicy Nowego Wiśnicza!
Kontakt
E-mail:
Telefon:
513377163
Nr gadu-gadu:
0
Skype:
Strona www: