Znajdujesz się na: Strona główna »Usługi »budowlane » Posadzki Żywiczne - E...
Treść ogłoszenia
Opis:

Garaże, loggie, przejścia zewnętrzne i kotłownie podobnie jak wszystkie inne elementy budynku, wymagają odpowiedniego zabezpieczenia oraz odpowiedniego utrzymania. Większość garaży i przejść to elementy żelbetowe, które w przypadku niedostatecznego zabezpieczenia narażone są na uszkodzenia. Brak odpowiedniej hydroizolacji skutkuje zawilgoceniem konstrukcji.
Mamy w swojej ofercie wiele systemów stosowanych do wykonywania posadzek na garażach zarówno na obiektach nowych, jak i tych poddawanych remontom i modernizacji. Głównym zadaniem powłoki nakładanej na powierzchnię garażu jest ochrona zbrojenia w betonie przed wnikaniem wody i soli odmrażających, wywołujących korozję. Wymagania dotyczące wodoszczelnych i odpornych na ścieranie powierzchni są szczególnie wysokie. Muszą nie tylko uniemożliwić wnikanie wody, lecz również być odporne na obciążenia mechaniczne wywoływane ruchem.

Zdjęcia
Miniaturki: (kliknij żeby powiększyć)
Posadzki Żywiczne - Epoksydowe GARAŻE, KOTŁOWNIE Posadzki Żywiczne - Epoksydowe GARAŻE, KOTŁOWNIE Posadzki Żywiczne - Epoksydowe GARAŻE, KOTŁOWNIE
Kontakt
E-mail:
Telefon:
517253623
Nr gadu-gadu:
0
Skype:
Strona www: