Znajdujesz się na: Strona główna »Praca »dam pracę » Grafik komputerowy - p...
Treść ogłoszenia
Opis:

OMNICORP

Firma OMNICORP zajmuje się produkcją oraz dystrybucją stolarki otworowej na którą składają się: drzwi, okna pcv, okna drewniane, bramy, aluminium oraz komórki lokatorskie. W związku z dynamicznym rozwojem poszukuje osób na stanowisko:

GRAFIK

Opis stanowiska:

- Projektowanie materiałów reklamowych w mediach internetowych (zajęcie podstawowe)
- Projektowanie materiałów graficznych związanych z brandingiem
- Dbanie o odpowiedni poziom estetyki materiałów wewnętrznych firmy
- Tworzenie unikalnych koncepcji komunikacyjnych
- Przygotowywanie plików produkcyjnych

Wymagania:

- Znajomość programu Adobe Photoshop
- Podstawowa znajomość HTML / CSS lub chęć do nauczenia się
- Kreatywność działania i umiejętność wskazywania efektywnych rozwiązań
- Zmysł estetyczny i wyczucie kompozycji

Oferujemy:

Pracę w stabilnej firmie.
Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę.
Przyjazną atmosferę pracy.
Możliwość rozwoju zawodowego.

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez OMNICORP z siedzibą w Brzesku zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, 1662)”.

Liczba odsłon: 76
Kontakt
Telefon:
664 222 777
Nr gadu-gadu:
0