Znajdujesz się na: Strona główna »Praca »dam pracę » Praca w hurtowni chemi...
Treść ogłoszenia
Opis:

Hurtownia chemiczna z siedzibą w Brzesku zatrudni na umowę o pracę na stanowisko specjalista ds. obsługi klienta.

Zakres obowiązków:
• Koordynowanie realizacji zamówień Klientów
• Telefoniczna i mailowa obsługa Klientów oraz prowadzenie rozmów telefonicznych
• Ścisła współpraca z partnerami w zakresie realizacji dostaw

Wymagamy:
• Swoboda w prowadzeniu rozmów telefonicznych z Klientami
• Znajomość zagadnień związanych z obsługą Klienta
• Cierpliwość, otwartość i miłe podejście do ludzi
• Niekaralności
• Zaangażowanie w pracę
• Odpowiedzialności
• Mile widziana umiejętność obsługi programu SUBIEKT.

Oferujemy:
• Zatrudnienie na umowę o pracę, w firmie, o ugruntowanej pozycji na rynku
• Atrakcyjne zarobki
• Możliwość rozwoju i zdobycia cennego doświadczenia
• Praca w młodym, a zarazem doświadczonym zespole
• Praca od poniedziałku do piątku.

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV ZE ZDJĘCIEM wraz z poniższą klauzulą: ,,Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).” na adres: blyskhurtownia@gmail.com

Zdjęcia
Miniaturki: (kliknij żeby powiększyć)
Praca w hurtowni chemicznej na stanowisku specjalista ds. obsługi klienta
Mapa
Liczba odsłon: 432
Kontakt
Telefon:
Nr gadu-gadu:
0