Znajdujesz się na: Strona główna »Sprzedam, Kupię »dom, ogród » Beton architektoniczny...
Treść ogłoszenia
Opis:

Przedsiębiorstwo, Art Bet Design zajmuje się produkcją i sprzedażą wyrobów z betonu architektonicznego. Beton coraz częściej występuje przy innowacyjnych projektach wnętrz i zewnętrznych elewacji. Interesujące zjednoczenie betonu z innymi budulcami, tj. drewno, szkło czy metal . Jednocześnie jest atrakcyjny cenowo w stosunku do płyt z kamienia naturalnego czy konglomeratu kamiennego.
Art Bet Design fabrykuje głównie płytki betonowe w dwóch rozmiarach i dwóch grubościach, stosowane we wnętrzach jako:

- okładziny ścienne,
- okładziny podłogowe,
- okładziny schodów,
- obudowa kominków,
- blaty łazienkowe oraz kuchenne.

Tafle betonu architektonicznego to bardzo dobre tworzywo stosowane na elewacje budynków, podjazdy a nawet tarasy. Beton architektoniczny to materiał odporny na uszkodzenia mechaniczne, czynniki atmosferyczne, łatwy do utrzymania w czystości.

W Art Bet Design produkujemy płyty z betonu architektonicznego w standardowych wymiarach i grubościach oraz w trzech rodzajach porowatości. Na życzenie klienta można zmienić rozmiar, dobór struktury czy barwę płyty betonowej.

Oferta przedsiębiorstwa Art Bet Design nawiązuje również do montowania zakupionych towarów.
Współpracujemy z firmami zajmującymi się wykończeniem wnętrz, sprzedażą materiałów wykończeniowych, firmy budowlane i deweloperów.

Zapraszam do kontaktu.

ART BET DESGIN
Wilkowa 1
55­110 Prusice
woj. dolnośląskie, pow. trzebnicki, gm. Prusice

tel: 577-007-227

Zdjęcia
Miniaturki: (kliknij żeby powiększyć)
Beton architektoniczny - produkcja i montaż - Wrocław kraj Beton architektoniczny - produkcja i montaż - Wrocław kraj Beton architektoniczny - produkcja i montaż - Wrocław kraj Beton architektoniczny - produkcja i montaż - Wrocław kraj
Kontakt
E-mail:
Telefon:
577007227
Nr gadu-gadu:
0
Skype:
Strona www: