Znajdujesz się na: Strona główna »Praca »dam pracę » Specjalista DS. Obsłu...
Treść ogłoszenia
Opis:

Firma Handlowo-Usługowa "INVESA"
Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się firmą, specjalizującą się w sprzedaży hurtowej oraz detalicznej artykułów budowlanych oraz materiałów do wykończenia wnętrz.
W związku z rozwojem naszych struktur oraz poszerzaniem naszej działalności, poszukujemy Kandydatów/Kandydatek na stanowisko:

Specjalista ds. obsługi sklepu internetowego
Miejsce pracy: Jadowniki/Brzesko

Obowiązki:
* Zarządzanie ofertą sklepu internetowego (wprowadzanie nowych produktów, uaktualnianie oferty)
* Obsługa administracyjna akcji promocyjnych, rabatowych, wyprzedażowych, itp.
* Aktualizacja opisów produktów oraz innych elementów contentowych
* Aktywne i kreatywne działanie ukierunkowane na rozwój sklepu internetowego
* Wsparcie działu e - commerce w realizacji bieżących zadań

Wymagania:
* Doświadczenia w pracy z systemami e-commerce lub systemami zarządzania treścią (CMS),
* Poprawności językowej,
* Umiejętności analitycznego myślenia,
* Skrupulatności i rzetelności,
* Mile widziane jest doświadczenie w branży budowlanej lub pokrewnej.

Oferujemy:
• Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
• Atrakcyjne wynagrodzenie,
• Niezbędne narzędzia pracy,
• Dobrą atmosferę w pracy.

Zainteresowanych prosimy o przesłanie CV za pomocą poczty email: biuro@invesa.pl

Prosimy o dołączenie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016r. poz. 922).

Liczba odsłon: 115
Kontakt
Telefon:
607763658
Nr gadu-gadu:
0