Znajdujesz się na: Strona główna »Nieruchomości »dom, mieszkanie - sprzedam » Dom W Krzeczowie k/Bochni...
Treść ogłoszenia
Opis:

Do sprzedania dom w stanie surowym otwartym z możliwością wykończenia do st. deweloperskiego lub do zamówionego etapu - projekt indywidualny 143m2 na działce o powierzchni 13 arów.
Parter: salon, kuchnia, łazienka, gabinet, garaż, pom. gospodarcze.
Poddasze: łazienka, 4 pokoje w tym jeden z garderobą lub łazienką do wyboru.
Wykonany w technologii tradycyjnej, fundament zaizolowany i ocieplony, rozprowadzony otok odgromowy, wykonana podbetonka ,rozprowadzenie kanalizacji i wejście dla wody, w stropach przejście dla rekuperacji. Ściany z pustaka ceramicznego Porotherm Wienerberger KL 15, nadproża systemowe, kominy Schiedel, 2 stropy monolitycze, dachówka ceramiczna.
Nieruchomość położona w centrum miejscowości Krzeczów w drugiej linii zabudowy. Media obok. Nieruchomość płaska. Teren niezalewowy. Bardzo spokojna okolica. Sąsiedztwo domków jednorodzinnych, idealne miejsce dla ludzi ceniących sobie prywatność i odpoczynek. Dogodna lokalizacja na rodzinny dom dla wymagającego Klienta pragnącego ciszy i komfortu, a jednocześnie bliskości miasta! Do centrum Bochni 4,5 km. Szkoła, przedszkole, sklep, kościół, przystanek autobusowy, ogrodzony plac zabaw dla dzieci w odległości 200-500 m. Wjazd na autostradę A4 – 2 km , (do Krakowa i Tarnowa 30 min).
Cena:250 000 zł
Serdecznie polecam i zapraszam na prezentację.

Zdjęcia
Miniaturki: (kliknij żeby powiększyć)
Dom W Krzeczowie k/Bochni Dom W Krzeczowie k/Bochni Dom W Krzeczowie k/Bochni Dom W Krzeczowie k/Bochni Dom W Krzeczowie k/Bochni Dom W Krzeczowie k/Bochni
Mapa
Kontakt
E-mail:
*ukryty*
Telefon:
511289319
Nr gadu-gadu:
0
Skype:
Strona www: