Znajdujesz się na: Strona główna »Usługi »fotografia, videofilmowanie » Fotobudka - Kielce - z...
Treść ogłoszenia
Opis:

Wielu z nas lubi robić zdjęcia, jednak prawdziwa fotografia to sztuka i nie każdy z nas ma do niej predyspozycje. Zdjęcia powinny pokazywać emocje, przywoływać wspomnienia i wyglądać na naturalne. Nasza oferta to także odpowiedni retusz i obrobienie zdjęć.

W naszej ofercie znajdą Państwo fotografie okolicznościowe, takie jak reportaż ślubny czy przygotowanie reportażu z eventów. Dzięki posiadaniu zezwolenia na fotografowanie w trakcie Mszy Świętej to świetna propozycja dla par młodych, które chcą mieć piękną pamiątkę na całe życie ze ślubu oraz wesela.

Dodatkowo w ofercie znajdą Państwo także zdjęcia realizowane w domu klientów. Dzięki profesjonalnemu sprzętowi oraz indywidualnemu podejściu do klienta, wszystkie prace nie odbiegają od standardów w studio.

Powodzeniem cieszy się także mobilna fotobudka. Będzie to miła i niezapomniana niespodzianka dla gości w trakcie wesela lub eventu. Dzięki różnorodnym gadżetom robienie zdjęć stanie się zabawą, a my będziemy posiadać pamiątkę z wspaniałej zabawy.

Kontakt
E-mail:
Telefon:
Nr gadu-gadu:
0
Skype:
Strona www: