Znajdujesz się na: Strona główna »Praca »dam pracę » Konstruktor w dziale p...
Treść ogłoszenia
Opis:

Wymagania:
• wykształcenie wyższe techniczne (preferowane budowlane),
• biegła obsługa komputera, praktyczna znajomość AutoCAD
• dyspozycyjność, odpowiedzialność i zaangażowanie,
• znajomość języka obcego min język angielski
• umiejętność prowadzenia negocjacji oraz nawiązywania i podtrzymywania dobrych kontaktów z klientami.

Opis stanowiska
• Opracowywanie kosztorysów konstrukcji aluminiowych
• przygotowywanie dokumentacji technicznej niezbędnej do wykonania oferty i wdrożenia produkcji
• nadzór techniczny nad realizacją projektów
• czynny udział w ustaleniach technicznych z kontrahentami
• współpraca z innymi działami firmy podczas realizacji projektów

Dodatkowe atuty:
• prawo jazdy kategorii B

Wybranym kandydatom oferujemy:
• atrakcyjne warunki zatrudnienia w dynamicznie rozwijającej się firmie,
• wynagrodzenie adekwatne do osiąganych wyników pracy,
• możliwość rozwoju zawodowego: szkolenia, awans

Osoby zainteresowane podjęciem pracy na powyższym stanowisku prosimy
o przesłanie CV na adres:
P.H.U. „MARK” Sp. z o.o.
32-800 Brzesko, Plac Kupiecki 8
lub email: sekretariat@mark-brzesko.pl

Liczba odsłon: 26
Kontakt
Telefon:
609090148
Nr gadu-gadu:
0