Znajdujesz się na: Strona główna »Nieruchomości »dom, mieszkanie - sprzedam » Buczków! Na sprzeda...
Treść ogłoszenia
Opis:

Możliwa zamiana na mieszkanie w Bochni lub w Wieliczce!

Klimatyczny dwór z dużą działką w bardzo atrakcyjnej cenie.

Na sprzedaż piękny murowany dwór, położony na działce o powierzchni 35 arów, w całości budowlanej, w planie zagospodarowania przestrzennego określonej jako U - tereny usług. Możliwość dokupienia większej ilości gruntu (83 ary, również usługowe). Idealne miejsce na prowadzenie działalności, typu restauracja, pensjonat, czy dom spokojnej starości.

Dom parterowy, murowany (z cegły), o bardzo grubych ścianach, wytynkowany na biało. Na dachu blacha, położona ok. 7 lat temu.

Budynek składa się z olbrzymiego holu (40 m2), który zaczyna się wejściem głównym, a kończy wyjściem na tyły domu i dzieli cały budynek na dwie części.
Po lewej stronie znajduje się sypialnia 20 m2 (z bezpośrednim wejściem do łazienki), łazienka (20 m2) wyposażona w narożną wannę, prysznic, umywalkę i toaletę oraz kuchnia o powierzchni 30 m2, w której jest miejsce przeznaczone pod budowę pieca chlebowego lub kominka. Po prawej stronie tuż przy drzwiach frontowych jest pokój o pow. 45 m2, a za nim olbrzymi salon (55 m2).

Na podłogach położone są wykładziny dywanowe, natomiast w kuchni i łazience terakota.
Łazienka, a właściwie pokój kąpielowy o powierzchni 20 m2 jest cały wyflizowany i wyposażony w narożną wannę, prysznic, umywalkę oraz toaletę. Ze względu na dwa niezależne wejścia (jedno z sypialni, drugie z holu) można ją podzielić na dwie części: prywatną i ogólną.
Pomieszczenia oprócz tego, że są przestronne, są również wysokie i bardzo jasne.
W domu jest prąd, siła, gaz i kanalizacja. Woda jest ze studni, ale wodociąg jest w planach.
Ogrzewanie jest w całym domu gazowe, wykonane kilka lat temu. Istnieje możliwość podłączenia innego ogrzewania.
W budynku jest zainstalowany alarm.
Dom ma wymienione tynki, instalacje, okna, a dach położony był zaledwie kilka lat temu, dlatego budynek nadaje się do zamieszkania od razu.
Strych jest bardzo wysoki, ma powierzchnię całkowitą 220 m2 i doskonale nadaje się do adaptacji na cele mieszkalne.
Na terenie posesji znajduje się garaż blaszany.
Przed wejściem frontowym rosną piękne, stare drzewa, w pozostałej części ogrodu jest ładnie utrzymany trawnik.
Całość jest ogrodzona siatką leśną.

Według głównych ustaleń planu tereny przeznacza się dla usług komercyjnych i usług publicznych wraz z niezbędnymi obiektami i urządzeniami towarzyszącymi, zieleni nieurządzonej, urządzeń sportu i rekreacji, obiektów małej architektury. Dopuszcza się uzupełnienie funkcji usługowej o funkcję mieszkaniową.

W pobliżu nieruchomości jest plac zabaw dla dzieci.
Do Bochni jest ok. 15 km, a do Krakowa 55 km.

Linki do filmów:
https://www.youtube.com/watch?v=9YxGZdGZ8uc
https://www.youtube.com/watch?v=vEu588X6XMs

Zapraszamy do oglądania.

Zdjęcia
Miniaturki: (kliknij żeby powiększyć)
Buczków! Na sprzedaż śliczny dom w stylu polskiego dworku wiejskiego. Buczków! Na sprzedaż śliczny dom w stylu polskiego dworku wiejskiego. Buczków! Na sprzedaż śliczny dom w stylu polskiego dworku wiejskiego. Buczków! Na sprzedaż śliczny dom w stylu polskiego dworku wiejskiego. Buczków! Na sprzedaż śliczny dom w stylu polskiego dworku wiejskiego. Buczków! Na sprzedaż śliczny dom w stylu polskiego dworku wiejskiego.
Mapa
Kontakt
E-mail:
Telefon:
791087571
Nr gadu-gadu:
0
Skype:
Strona www: