Znajdujesz się na: Strona główna »Usługi »budowlane » Solidny elektryk z G...
Treść ogłoszenia
Opis:

Firma pod mianem Instalatorstwo Elektryczne Wojciech Jędrol oferuje Państwu profesjonalne usługi w zakresie reperacji i odnowy elektryki jak również pomiarów elektrycznych. Tak więc jeśli masz awarię elektryczną, skontaktuj się z nami. Z pewnością Ci pomożemy! Instalacje elektryczne, alarmowe, antenowe oraz domofonowe to tylko niektóre spośród tych, które montujemy. Wykonujemy pomiary elektryczne oraz oświetlenie ogrodowe, ale to tylko niektóre z proponowanych przez nas usług. Ciągle poszerzamy swoją ofertę. Nowością w naszej firmie są inteligentne domy.

Struktura inteligentnego domu ma za zadanie zintegrować ze sobą różne systemy w domu (ogrzewanie, oświetlenie, rolety itp.), które do tej pory działały niezależnie. Jest to instalacja pozwalająca podnieść nam komfort w codziennym życiu a także pozwoli zaoszczędzić nam opłat.

W naszej firmie zatrudniamy tylko doświadczonych i zaufanych pracowników. Codziennie udoskonalają oni swoje umiejętności, aby spełnić oczekiwania nawet najbardziej wymagających Klientów. Nasza siedziba znajduje się w niewielkim mieście Konotop lecz obszarem naszego działania jest też Głogów. Jeżeli potrzebujesz pomocy elektryka - zgłoś się do nas!


Instalatorstwo Elektryczne Wojciech Jędrol
Telefon: 793 010 354
WWW: elektryk.glogow.pl

Zdjęcia
Miniaturki: (kliknij żeby powiększyć)
Solidny elektryk z Głogowa - do usług! Solidny elektryk z Głogowa - do usług! Solidny elektryk z Głogowa - do usług!
Kontakt
E-mail:
Telefon:
793010354
Nr gadu-gadu:
0
Skype:
Strona www: