Znajdujesz się na: Strona główna »Praca »dam pracę » Programista PLC
Treść ogłoszenia
Opis:

Grupa ProfAs Sp. z o. o. jest firmą doradczą, świadczącą usługi w szeroko rozumianej dziedzinie Human Resources. Specjalizujemy się w rekrutacjach na stanowiska specjalistyczne, średniego i wyższego szczebla. Wierzymy, że nasz Zespół złożony z profesjonalistów jest w stanie zapewnić perspektywiczne spojrzenie i najwyższą jakość wykonywanych usług.

Aktualnie dla naszego Klienta - firmy z branży automatyki przemysłowej - poszukujemy osoby na stanowisko:
Automatyk Programista Sterowników PLC

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:
• Programowanie sterowników PLC Siemens
• Wykonywanie aplikacji dla systemów SCADA i HMI
• Dobór konfiguracji sprzętowych PLC
• Testowanie i uruchomienie maszyn u Klientów końcowych
• Sporządzanie instrukcji obsługi maszyn

WYMAGANIA:
•Znajomość sterowników PLC Siemens
•Mile widziana znajomość programowania innych sterowników
•Znajomość paneli HMI oraz systemów SCADA
•Znajomość sprzętowa oraz programowa komunikacyjnych sieci przemysłowych ProfiBus, Profinet, etc.
•Znajomość zagadnień i komponentów automatyki (przetwornice, serwonapędy, obwody bezpieczeństwa, aparatura modułowa, itp)
•Prawo jazdy kat. B
•Znajomość języka angielskiego w stopniu podstawowym.

OFERUJEMY:
•Współpracę w oparciu o umowę o pracę
•Udział w profesjonalnych szkoleniach
•Korzystne warunki wynagrodzenia
•Rozwój w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV na adres k.dominik@profas.com.pl

Zdjęcia
Miniaturki: (kliknij żeby powiększyć)
Programista PLC Programista PLC
Liczba odsłon: 103
Kontakt
Telefon:
881 700 778
Nr gadu-gadu:
0