Znajdujesz się na: Strona główna »Praca »staże, praktyki » Płatne staże, praca ...
Treść ogłoszenia
Opis:

Płatne staże i praca ostatnie miejsca do projektu w Fundacji PROAKTYWNI.

Szukasz pracy dla siebie, swoich znajomych lub bliskich ?

Zgłoś się do udziału w projekcie Młodzi proaktywni !

Dla osób bezrobotnych to szansa na zdobycie doświadczenia podczas płatnego stażu, a potem stałej pracy.

Kto może zostać stażystą?

Na staż finansowany w ramach akcji „Młodzi Proaktywni” mogą zostać przyjęte osoby między 18–29 rokiem życia, bierne zawodowo i niekształcące się trybie stacjonarnym, z następujących powiatów: Tarnowa, p.tarnowskiego, dąbrowskiego oraz brzeskiego.

Osoby, które zakwalifikują się do projektu, najpierw wezmą udział w bezpłatnych warsztatach, a także zostaną objęte indywidualnym doradztwem zawodowym i wsparciem ze strony osobistego opiekuna, psychologa oraz pośrednika pracy. Następnie zostaną skierowane na staż zawodowy w jednej z firm uczestniczących w programie lub innej, wybranej przez siebie. W trakcie stażu mają też prawo do odbycia szkolenia poszerzającego ich umiejętności zawodowe, zgodnie z ich profilem zawodowym.

Organizatorzy akcji gwarantują zwrot kosztów przejazdu na warsztaty i do pracy. Stażyści mogą też liczyć na stypendium za udział w szkoleniu.

Kandydaci zgłaszają się do projektu samodzielnie przez formularz dostępny pod tym adresem : mlodzi.fundacjaproaktywni.pl/formularz-aplikacyjny lub osobiście w Lokalnej Pracowni Aktywności, ul. Krakowska 11 a, 33-100 Tarnów, codziennie w godzinach 14:30-16:30.

Zapraszamy!

Zespół projektu "Młodzi proaktywni"
Fundacja Rozwoju Kompetencji i Przedsiębiorczości PROAKTYWNI

Lokalna Pracownia Aktywności tel : 579517630

"Projekt „Młodzi Proaktywni” jest realizowany w ramach Inicjatywy na rzecz zatrudnienia ludzi młodych i jest współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego."

Kontakt
E-mail:
Telefon:
Nr gadu-gadu:
0
Skype:
Strona www: