Znajdujesz się na: Strona główna »Motoryzacja »mechanika, auto serwis » Robex - pomoc drogowa ...
Treść ogłoszenia
Opis:

Masz trudność z sprawnością swojego auta? Brałeś uczestnictwo w wypadku czy innej niespodziewanej kolizji drogowej w woj. mazowieckim? Pomoc Drogowa P.H.U Robex utworzona za sprawą Roberta Staworko rozpocznie każde zadanie. Pomoc drogowa P.H.U Robex pracuje całodobowo w 7 dni w tygodniu.

Firma P.H.U Robex specjalizuje się w wydajnej asyście drogowej samochodów osobowych, dostawczych, terenowych, a także jednośladach i busów z niezawodnym ekwipunkiem i jak najkrótszym czasem oczekiwania na obszarach oraz w okolicach Ojrzeń, Ciechanów, Płońsk oraz drogi krajowej nr 7. Na dodatek serwis pomocy drogowej ma w swojej propozycji transport ciągników rolniczych, przyczep, wózków widłowych, jak i innych ładunków, które da się zabrać na lawetę typu: palety, stal lub drewno. Usługi transportowe lawetą zaopatrzoną w wyciągarkę przekazywane są na terenie całego kraju!

Najważniejsze atuty firmy to strefa miejska do 100 km, jak i współdziałanie z wieloma działalnościami asistance a przede wszystkim firma P.H.U Robex posiada konkurencyjne ceny!.

W celu zapoznania się bliżej z ofertą czy innych pytań zajrzyj stronę internetową robex-pomocdrogowa.pl/ lub bezpośrednio skontaktuj się z nami:

P.H.U „ROBEX”
ul. Pułtuska 54
06-456 Ojrzeń (koło Ciechanowa)

Kontakt
E-mail:
Telefon:
504950615
Nr gadu-gadu:
0
Skype:
Strona www: