Znajdujesz się na: Strona główna »Praca »praca dodatkowa » Praca dodatkowa - wyk...
Treść ogłoszenia
Opis:

Praca dodatkowa wykładanie towaru / układanie na półkach

OPIS STANOWISKA:

• działania merchandisingowe zgodnie ze standardami Klienta,
• dbanie o pozytywny wizerunek ekspozycji towarów,
• zapewnienie stałej dostępności danego produktu,
• kontrola stanu towarów na półce sklepowej, ekspozycji w lodówkach oraz na magazynie,
• kontrola ważności przydatności produktów do spożycia,
• sezonowa inwentaryzacja produktów,
• komunikacja z strukturami sprzedażowymi Klienta,
• raportowanie wyników poprzez system mobilnego raportowania.

OCZEKIWANIA:

• aktualna książeczka sanepidowska,
• motywacja do pracy i zaangażowanie.

OFERUJEMY:

• pracę dla firmy o uznanej marce,
• elastyczny czas pracy - sam decydujesz kiedy i o której godzinie będziesz pracować,
• możliwość nawiązania stałej współpracy,
• zatrudnienie w ramach umowy zlecenia.

9 godzin w miesiącu, 2 wizyty w tygodniu - idealne rozwiązanie dla osób, które chcą sobie dorobić. 13.70 brutto/ 1h (Praca w Carrefour )

Kontakt
Telefon:
530020490
Nr gadu-gadu:
0