Znajdujesz się na: Strona główna »Sprzedam, Kupię »dom, ogród » Meble Magnat meble do ...
Treść ogłoszenia
Opis:

Oferujemy różnego rodzaju meble do sypialni.

Meble Magnat to meble charakteryzujące się wysoką wytrzymałością i trwałością. Produkowane z ekologicznego, przyjaznego człowiekowi materiału który „oddycha”, wprowadza swoisty mikroklimat, daje uczucie ciepła i przytulności, nie wydziela szkodliwych substancji, nie emituje promieniowania. Własności elektrostatyczne drewna powodują, że nie naładowuje się ono statyczną energią elektryczną, a więc w pokojach nie będzie zawirowań kurzu. Docenią to zwłaszcza ci ludzie, którzy cierpią na alergie.Do budowy naszych mebli wykorzystywane są materiały spełniające najbardziej rygorystyczne europejskie normy ekologiczne.

Materiał - naturalny materiał jakim jest drewno sosnowe kojarzy się z trwałością , solidnością, ciepłem a przede wszystkim z naturą. Daje poczucie wygody i bezpieczeństwa co pozwala w przyjemny sposób łączyć tradycję z nowoczesnością i wyrafinowanym kunsztem. Szlachetna faktura, naturalne, ciepłe barwy, trwałość, korzystne właściwości zdrowotne to cechy, które zadowolą każdego klienta.

Prowadzimy sprzedaż hurtową i detaliczną, stacjonarną i wysyłkową. Naszymi kontrahentami są osoby fizyczne i prawne, klienci indywidualni i jednostki sfery budżetowej. Wyroby naszej firmy trafiają na rynek polski i zagraniczny.

Zapraszamy do naszego sklepu:

https://www.meblemagnat.pl/
oraz na nasze aukcje na allegro.pl:

http://bit.ly/Meblemagnat
http://bit.ly/10-mebli
http://bit.ly/MMagnat
http://bit.ly/FosMeble
http://bit.ly/BelPino
http://bit.ly/ESMeble

Zdjęcia
Miniaturki: (kliknij żeby powiększyć)
Meble Magnat meble do sypialni, łóżka materace Meble Magnat meble do sypialni, łóżka materace Meble Magnat meble do sypialni, łóżka materace Meble Magnat meble do sypialni, łóżka materace Meble Magnat meble do sypialni, łóżka materace
Kontakt
E-mail:
*ukryty*
Telefon:
Nr gadu-gadu:
0
Skype:
Strona www: