Znajdujesz się na: Strona główna »Sprzedam, Kupię »dom, ogród » ATI Garden Salon i Ser...
Treść ogłoszenia
Opis:

Nie działa kosiarka, a sezon w pełni? Poszukujesz dobrej pilarki spalinowej, a Twoja zepsuła się? Zachęcamy do zaznajomienia się z kompleksową ofertą serwisu sprzętu ogrodowego ATI Garden we Wrocławiu.

Nasza oferta dedykowana jest zarówno do osób indywidualnych oraz do przedsiębiorstw, jacy dbają o swój ogród i życzą sobie komfortowej pracy. Zajmiemy się naprawą sprzętów ogrodniczych i maszyn wielu marek zapewniając o 100% bezpieczeństwo na korzyść doświadczenia, które urzeczywistniamy non-stop od roku 1991.

Naszą specjalizacją są głównie renowacje sprzętów o napędzie elektrycznym oraz spalinowym, a także samojezdnych kosiarek z możliwością zamontowania siedziska. Serwis ATI Garden oferuje również przegląd urządzeń oraz oryginalny serwis gwarancyjny i pogwarancyjny, między innymi takich silników, jak: Briggs & Stratton czy GGP. Sieci salonu sprzętu ogrodniczego zapewnia niskie ceny oraz satysfakcję z usług lub produktów. Nasza oferta opiera się też na dystrybucji stacjonarnie i przez internet. W sklepie znajdziemy kosiarki automatyczne, te z siedziskiem oraz tradycyjne, a także inne sprzęty niezbędne przy pracy w ogrodzie. Zarządzamy też wypożyczalnią, by w dobrej cenie zaopatrzyć się w maszynę wartą kilka tysięcy i to wynajmujemy na godzinę, dobę czy parę dni.

Chcesz dowiedzieć się więcej? Zajrzyj na firmową stronę internetową ATI Garden lub zadzwoń bezpośrednio do nas!

ATI Garden, ul. Karmelkowa 66, Wrocław

Zdjęcia
Miniaturki: (kliknij żeby powiększyć)
ATI Garden Salon i Serwis Sprzętu Ogrodniczego we Wrocławiu ATI Garden Salon i Serwis Sprzętu Ogrodniczego we Wrocławiu ATI Garden Salon i Serwis Sprzętu Ogrodniczego we Wrocławiu ATI Garden Salon i Serwis Sprzętu Ogrodniczego we Wrocławiu
Kontakt
E-mail:
Telefon:
693220902
Nr gadu-gadu:
0
Skype:
Strona www: