Znajdujesz się na: Strona główna »Motoryzacja »mechanika, auto serwis » Holowanie pojazdów os...
Treść ogłoszenia
Opis:

Jesteśmy profesjonalną firmą specjalizującą się w usługach z zakresu pomocy drogowej.
Oferujemy niemały zakres usług, nie tylko pod kątem naprawy samochodów osobowych. Pracują u nas fachowcy, którzy są w stanie zająć się między innymi pojazdami dostawczymi lub ciężarowymi.

Swoje usługi realizujemy przede wszystkim na terenie Poznania oraz okolicznych miejscowości.

Można się z nami skontaktować przez 24 godziny na dobę, co pozwala nam doskonale dopasować się do oczekiwań wszystkich kierowców.
Do dyspozycji kierowców oddajemy przestrzenny parking strzeżony, na którym mogą pozostawić swoje auto. Nasze usługi dotyczą także wynajmu aut. Gwarantujemy, że udostępnimy tego typu
samochód, który w stu procentach będzie wpisywał się w Państwa oczekiwania. Plusem naszej firmy są także przystępne ceny oraz szeroki zakres usług.

Zachęcamy do skorzystania z naszej oferty każdego, kto zamierza szybko przywrócić swój samochód do odpowiedniej sprawności.
Zainteresowani kierowcy mogą się z nami skontaktować telefonicznie lub za pośrednictwem poczty elektronicznej.

PHU "FAST-TRANS"
MICHAŁ KUTA
Santocka 22
60-101 Poznań
województwo wielkopolskie

tel. kom. 600 960 987
www: pomocdrogowa.w.poznaniu.pl

Zdjęcia
Miniaturki: (kliknij żeby powiększyć)
Holowanie pojazdów osobowych, dostawczych, ciężarowych - Poznań, kraj - Fast-Trans Holowanie pojazdów osobowych, dostawczych, ciężarowych - Poznań, kraj - Fast-Trans Holowanie pojazdów osobowych, dostawczych, ciężarowych - Poznań, kraj - Fast-Trans
Kontakt
E-mail:
Telefon:
600960987
Nr gadu-gadu:
0
Skype:
Strona www: