Znajdujesz się na: Strona główna »Nieruchomości »dom, mieszkanie - sprzedam » BRZESKO - Dom w piękn...
Treść ogłoszenia
Opis:

Przedmiotem sprzedaży jest dwukondygnacyjny dom z wysokim poddaszem o powierzchni ok. 170 m² zbudowany na działce o Powierzchni 12,5 ar, położony na skraju willowej dzielnicy Brzeska w bezpośrednim sąsiedztwie lasu. W skład budynku wchodzi: 5 pokoi, 2 ubikacje, 2 łazienki, spiżarnia i kotłownia. Budynek posiada przyłącze energetyczne, wodne, kanalizacyjne oraz gazowe a instalacje w budynku są wykonane. Na terenie posesji zlokalizowana jest też studnia umiejscowiona na bardzo wydajnym źródle. W większości pomieszczeń są wykonane tynki oraz gładzie. Budynek jest położony w drugiej linii zabudowy od asfaltowej drogi osiedlowej a do posesji prowadzą dwie wykończone drogi dojazdowe. W trakcie prac modernizacyjnych budynku wykonano fundamenty pod budowę dużego garażu (9 x 4 m). Budynek posiada grube 4-wartswowe ściany nośne wykonane w technologii pustak+styropian+styropian+cegła Max. Ściany działowe w budynku zostały wykonane z pełnej cegły. Dach posiada więźbę drewnianą i pokryty jest betonowymi dachówkami IBF. Izolacja termiczna dachu została wykonana mineralnej Rockwool. Działka jest w całości ogrodzona a przy bramie wjazdowej i furtce wykonano stylowe murowane słupki.
Działka wraz z domem znajduje się na obrzeżach pięknego miasta Brzeska będącego idealnym miejscem do wypoczynku i relaksu. Miasto jest bardzo dobrze skomunikowane z innymi miastami i zlokalizowane jest na skrzyżowaniu szlaków Północ – Południe oraz Wschód – Zachód. Znajdujący się w odległości ok. 500 metrów od posesji węzeł autostradowy gwarantuje bezproblemowy i szybki dojazd np. do Krakowa w czasie ok. 30 minut. W odległości ok. 800 metrów od posesji znajduje się też nowo wybudowany dworzec PKP który umożliwia bezproblemowe połączenie z całą Polską.
Cena: 330 000 zł.

Zdjęcia
Miniaturki: (kliknij żeby powiększyć)
BRZESKO - Dom w pięknej okolicy BRZESKO - Dom w pięknej okolicy BRZESKO - Dom w pięknej okolicy BRZESKO - Dom w pięknej okolicy BRZESKO - Dom w pięknej okolicy BRZESKO - Dom w pięknej okolicy
Mapa
Kontakt
E-mail:
Telefon:
692 603 504
Nr gadu-gadu:
0
Skype:
Strona www: