Znajdujesz się na: Strona główna »Nieruchomości »kwatery, noclegi » Domki drewniane Sworne...
Treść ogłoszenia
Opis:

Poszukujesz ośrodka wczasowego nad jeziorem na Kaszubach? Chciałbyś odpocząć w cichym miejscu z dala od hałasu? Interesujące otoczenie parków, jezior i lasów sprawią, że miłośnicy przyrody i czynnego wypoczynku będą usatysfakcjonowani.

Villa Mati dysponuje 2 apartamentami na łączną ilość 8 i 4 noclegów. W zawartość wyposażenia pensjonatu wchodzi kompletne umeblowanie oddzielnych sypialni wraz z czynną kuchnią i łazienką wewnątrz oraz okazałym tarasem na zewnątrz. Jesteśmy otwarci także na nowe technologie, więc do dyspozycji oddajemy telewizje oraz Wifi w całym domu. To wspaniałe miejsce dla rodzin z maluchami ponieważ na obszarze centrali mamy altanę z grillem oraz gwarantujemy bezpieczny wypoczynek i ogólną prywatność. W okolicy domków wypoczynkowych wiele atrakcji i interesujących miejsc na wycieczki.

Zapraszamy Państwa do korzystania z propozycji kompleksu Villa Mati w miejscowości Swornegacie nad jeziorem, który umieszczony jest w centrum Kaszub – przepięknego punktu niedaleko Borów.

Więcej informacji znajdziesz na witrynie internetowej przedsiębiorstwa: domki-swornegacie.pl

Lub skontaktuj się bezpośrednio z nami!
telefon: 500 169 245

Kontakt
E-mail:
Telefon:
500169245
Nr gadu-gadu:
0
Skype:
Strona www: