Znajdujesz się na: Strona główna »Usługi »różne usługi » Szkolenie psów Brzesk...
Treść ogłoszenia
Opis:

Każdemu właścicielowi psa z pewnością marzy się dobrze wychowany pies, który nie tylko nie sprawia problemów, ale z radością i ochotą wykonuje polecenia swojego przewodnika. Wszystkich tych, którzy chętni są poświęcić czas na pracę ze swoim czworonożnym przyjacielem zapraszamy na szkolenie psów w naszym ośrodku.

Wieloletnie doświadczenie oraz zorientowanie na indywidualne potrzeby właścicieli i ich psów pozwalają nam wybrać najlepszą metodę szkoleniową, która daje wymierne efekty oraz kształtuje silną więź właściciela z jego psem.

Oferujemy szkolenie psów, które nie jest tylko nauką komend, ale także świetnym sposobem na spędzenie wolnego czasu z naszym pupilem. Dla każdego naszego klienta opracowujemy indywidualny program treningowy, który dostosowany jest do potrzeb i możliwości jego czworonoga.
Serdecznie Zapraszamy na kursy

Zdjęcia
Miniaturki: (kliknij żeby powiększyć)
Szkolenie psów Brzesko, Bochnia, Tarnow Szkolenie psów Brzesko, Bochnia, Tarnow Szkolenie psów Brzesko, Bochnia, Tarnow Szkolenie psów Brzesko, Bochnia, Tarnow Szkolenie psów Brzesko, Bochnia, Tarnow Szkolenie psów Brzesko, Bochnia, Tarnow
Kontakt
E-mail:
*ukryty*
Telefon:
509680508
Nr gadu-gadu:
0
Skype:
Strona www: