Znajdujesz się na: Strona główna »Praca »praca za granicą » Szukamy opieki dla par...
Treść ogłoszenia
Opis:

Imię i nazwisko: Maria i Dieter
Adres: Köln/Niemcy/ 1300-1400 euro/ wyjazd na 2 miesiące
STAN ZDROWIA PODOPIECZNEJ:
Wiek: 95 lat Wzrost: 170 cm Waga: 58 kg
Seniorka porusza się na wózku inwalidzkim, ale może sama wstać i jest w stanie zrobić kilka kroków. Ma demencję, zdarza jej się zapominać. Cierpi na częściową inkontynencję (nosi pampersy), ma problemy ze słuchem i osteoporozę.
Pani Maryja twierdzi, że nie potrzebuje pomocy opiekunki . Z powodu demencji jaką ma brakuje jej realistycznej analizy sytuacji. Może się zdarzyć ,że powie ,że pokój w którym mieszka opiekunka jest jej, że ona nie wyraziła zgody, żeby ktoś mieszkał w jej pokoju. Opiekunka powinna być stanowcza i spokojna, żeby nie dać się wyprowadzić z równowagi.
STAN ZDROWIA PODOPIECZNGO:
Wiek: 92 lat Wzrost: 179 cm Waga: 70 kg
Senior porusza się przy asekuracji rollatora lub na wózku inwalidzkim. Cierpi na średniozaawansowaną demencję, jest apatyczny, zagubiony, zdarza mu się zapominać. Cierpi na częściową inkontynencję (nosi pampersy, trzeba mu je zmieniać kilka razy dziennie i raz w nocy), ma nadciśnienie. W dzień dużo śpi, w nocy zdarza mu się błąkać po mieszkaniu, trzeba go wtedy zaprowadzić z powrotem do łóżka. Podopiecznemu trzeba przypominać o piciu, z jedzeniem nie ma problemów.
Obowiązki:
Pomoc w ubieraniu i rozbieraniu, w czynnościach pielęgnacyjno-higienicznych, gotowanie obiadów, spacery. Trzy razy dziennie przychodzi Pflegedienst, rozdziela tabletki, pomaga przy porannej pielęgnacji. Do podopiecznych przychodzi tez pomoc domowa, zajmuje się praniem i robieniem zakupów.
Dodatkowe informacje:
Podopieczni mieszkają w domu wielorodzinnym o powierzchni 140m22. Dla opiekunki przygotowano standardowo wyposażony pokój z własną łazienką. Jest Internet.
Czas wolny 2,5h dziennie

Zdjęcia
Miniaturki: (kliknij żeby powiększyć)
Szukamy opieki dla pary małżeńskiej
Kontakt
E-mail:
Telefon:
731898300
Nr gadu-gadu:
0
Skype:
Strona www: