Znajdujesz się na: Strona główna »Motoryzacja »mechanika, auto serwis » Holujemy i naprawiamy ...
Treść ogłoszenia
Opis:

Zapraszamy do skorzystania z usług firmy Kuta Autoserwis, które dotyczą szeroko pojętej pomocy drogowej, w tym transportu samochodów z użyciem lawet.
Zajmujemy się zarówno obsługą sprawnych samochodów, jak i powypadkowych – co jest uzależnione od potrzeb konsumenta.
Proponujemy przystępne ceny oraz możliwie najszybszą realizację konkretnego zlecenia. Posiadamy w pełni wyposażony warsztat i dzięki temu zapleczu jesteśmy w stanie błyskawicznie dokonać określonej naprawy.

Nasza pomoc drogowa to dobry wybór nie tylko dla właścicieli samochodów osobowych, ale także dla posiadaczy łodzi czy większych maszyn. Jesteśmy w stanie dopasować się do wymogów każdego klienta, korzystając z najnowszych lawet oraz kompletnie urządzonego zaplecza warsztatowego. Do każdego zleceniodawcy podchodzimy w sposób indywidualny. W naszej firmie pracują najlepsi profesjonaliści, którzy posiadają wieloletnie doświadczenie w branży.

Zachęcamy do zapoznania się z pełnym wykazem usług, na przykład za pośrednictwem prowadzonej przez nas strony online.

Firma FAST-TRANS proponuje fachową pomoc drogową jak i naprawę samochodów. Warsztat mieści się w Poznaniu. Zapraszamy!

Tel: 512731934
WWW: kuta-autoserwis.pl

Zdjęcia
Miniaturki: (kliknij żeby powiększyć)
Holujemy i naprawiamy auta - osobowe, dostawcze, ciężarowe Holujemy i naprawiamy auta - osobowe, dostawcze, ciężarowe Holujemy i naprawiamy auta - osobowe, dostawcze, ciężarowe Holujemy i naprawiamy auta - osobowe, dostawcze, ciężarowe
Kontakt
E-mail:
Telefon:
512731934
Nr gadu-gadu:
0
Skype:
Strona www: