Znajdujesz się na: Strona główna »Praca »dam pracę » Krawcowa/Szwaczka-Spec...
Treść ogłoszenia
Opis:

Salon odzieży męskiej w Bochni zatrudni krawcową/szwaczkę na stanowisko Specjalisty ds.przeróbek krawieckich.
Nasz salon wyposażony jest w profesjonalną pracownię krawiecką co umożliwia nam świadczenie usług krawieckich dla naszych klientów.
Obecnie poszukujemy do naszego zespołu-osoby ambitnej i chętnej do przyuczenia.
Czas pracy-do uzgodnienia.

Zakres obowiązków:
*całościowe przeróbki krawieckie
*w razie potrzeby-pomoc przy sprzedaży

Wymagania:
*wykształcenie kierunkowe-ukończona szkoła odzieżowa lub kurs krawiecki
*min.dwa lata pracy w danym zawodzie
*dobra organizacja pracy
*dokładność i precyzja w wykonywanej pracy
*wysokie poczucie estetyki
*zaangażowanie,terminowość i chęć do pracy.

Oferujemy:
*stabilne zatrudnienie na umowę o pracę
*atrakcyjne wynagrodzenie
*rodzaj umowy-umowa o pracę.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV ze zdjęciem
na adres mailowy: sklep.elegant@op.pl

Salon odzieży męskiej i chłopięcej,,Elegant''
Bochnia ul.Proszowska 1

Liczba odsłon: 115
Kontakt
Telefon:
Nr gadu-gadu:
0