Znajdujesz się na: Strona główna »Motoryzacja »mechanika, auto serwis » Auto holowanie pojazd...
Treść ogłoszenia
Opis:

Nasza firma jest dostępna przez cały tydzień, 24 godziny na dobę, pamiętając o indywidualnych potrzebach każdego właściciela samochodu.
Możemy zająć się konkretnym pojazdem na drodze, ale możemy także przetransportować go do profesjonalnego warsztatu. Jesteśmy w stanie zaoferować odpowiedniej klasy auta zastępcze, które spełnią potrzeby każdego kierowcy.

Od dłuższego czasu zajmujemy się holowaniem aut różnego typu, w tym także samochodów dostawczych, motocykli czy maszyn rolniczych. Szeroki zakres oferowanych przez nas usług odnosi się także do lakiernictwa czy blacharstwa – w zależności od indywidualnych preferencji naszych klientów.

Błyskawicznie oceniamy stan techniczny danego pojazdu, biorąc pod uwagę konkretne usterki. Warto zaznaczyć, że nasi pracownicy posiadają wieloletnie doświadczenie w usługach z zakresu pomocy drogowej, dzięki czemu są w stanie podjąć się każdego zlecenia.

Z naszych usług korzystają zarówno klienci indywidualni, jak i osoby kierujące większymi firmami, bowiem jesteśmy w stanie dopasować usługę do oczekiwań klienta.

Pomoc Drogowa Lidia Buda, Poznań, województwo wielkopolskie
Telefon: 692797137
WWW: holowanie.i-poznan.pl

Zdjęcia
Miniaturki: (kliknij żeby powiększyć)
Auto holowanie pojazdów osobowych, dostawczych, ciężarowych - Poznań, kraj Auto holowanie pojazdów osobowych, dostawczych, ciężarowych - Poznań, kraj Auto holowanie pojazdów osobowych, dostawczych, ciężarowych - Poznań, kraj Auto holowanie pojazdów osobowych, dostawczych, ciężarowych - Poznań, kraj Auto holowanie pojazdów osobowych, dostawczych, ciężarowych - Poznań, kraj Auto holowanie pojazdów osobowych, dostawczych, ciężarowych - Poznań, kraj
Kontakt
E-mail:
Telefon:
692797137
Nr gadu-gadu:
0
Skype:
Strona www: