Znajdujesz się na: Strona główna »Motoryzacja »mechanika, auto serwis » Stacja Kontroli Pojazd...
Treść ogłoszenia
Opis:

Za kilkanaście dni kończy się przegląd auta? Sprowadziłeś samochód z zagranicy i wymagany jest pierwszy wpis rejestracyjny w kraju? Stacja Kontroli Pojazdów Premium to na najwyższym poziomie usługi diagnostyczne w Kowalach koło Gdańska.

Pracownicy naszej firmy to rzetelni fachmani w dziedzinie motoryzacji i precyzyjnie ze systemem wiedzą wszystko o pojeździe każdego typu. Wykonujemy przeglądy aut osobowych, dostawczych i busów, a dodatkowo również skuterów oraz przyczepek. W siedzibie stacji wykonujemy swoją pracę na nowoczesnym sprzęcie diagnostycznym i specjalnych urządzeniach do rutynowej kontroli zawieszenia oraz hamulców. Ofertę kierujemy również do posiadaczy samochodu z instalacją gazową.
Zwracamy się do każdego klienta z ogromną troskliwością oraz uśmiechem, dlatego możemy zrealizować cały instruktaż i podpowiedzieć co można w najbliższym czasie zmienić w aucie.
W Stacji Kontroli Pojazdów Premium okazyjne ceny i pełna satysfakcja!

Chcesz dowiedzieć się więcej o firmie i/lub usługach?
Zajrzyj na stronę internetową lub odwiedź nas bezpośrednio w siedzibie niedaleko Trójmiasta.
Zapraszamy!

Zdjęcia
Miniaturki: (kliknij żeby powiększyć)
Stacja Kontroli Pojazdów Premium - Kowale Stacja Kontroli Pojazdów Premium - Kowale Stacja Kontroli Pojazdów Premium - Kowale
Kontakt
E-mail:
Telefon:
58 30 45 720
Nr gadu-gadu:
0
Skype:
Strona www: