Znajdujesz się na: Strona główna »Nieruchomości »dom, mieszkanie - sprzedam » Sprzedam dom na wsi ...
Treść ogłoszenia
Opis:

Witam. Sprzedam dom na wsi w miejscowości Łąkta Dolna, w przeuroczym miejscu na 30ar dzialce z mozliwoscia dokupienia 70 arow. Jest to moja prywatna oferta.
Nieruchomość z lat 70tych, składa się z murowanego domu, studni oraz piwnicy w ziemi.
Nowy dach- blacho-dachówka, więźba dachowa, okna, kotłownia, komin oraz szambo. Dom o powierzchni 120m2 przygotowany do remontu (1 duży pokój, kuchnia otwarta z salonem, łazienka, korytarz ,ganek, pomieszczenia gospodarcze. Możliwość adaptacji poddasza na pokoje.
Wszystkie media: prąd,gaz,telefon,woda. Do posesji prowadzi asfaltowa droga ślepa- jest to ostatni dom dzięki czemu można cieszyć się ciszą, spokojem i bliskością natury.
Na przylegającej 70arowej działkce rolnej znajduje sie las, sad z drzewamiwocowymi oraz krzewami.
Doskonale polaczenie do Krakowa, Bochni i Limanowej. Blisko sklepy, ośrodek zdrowia,szkola,przedszkole oraz przepiekny Kosciół w Trzcianie.
Cena domu z 30arową działką 179 000zł.
Miejsce naprawdę urocze polecam serdecznie i zapraszam do oglądniecia.

Zdjęcia
Miniaturki: (kliknij żeby powiększyć)
Sprzedam dom na wsi Łąkta Dolna,30ar dzialki lub +70ar Sprzedam dom na wsi Łąkta Dolna,30ar dzialki lub +70ar Sprzedam dom na wsi Łąkta Dolna,30ar dzialki lub +70ar Sprzedam dom na wsi Łąkta Dolna,30ar dzialki lub +70ar Sprzedam dom na wsi Łąkta Dolna,30ar dzialki lub +70ar Sprzedam dom na wsi Łąkta Dolna,30ar dzialki lub +70ar
Mapa
Kontakt
E-mail:
Telefon:
790415628
Nr gadu-gadu:
0
Skype:
Strona www: