Znajdujesz się na: Strona główna »Praca »dam pracę » Praca dla konstruktora
Treść ogłoszenia
Opis:

BTW BIURO TECHNICZNE WALUSIAK jest prężnie rozwijającą się firmą ze 100% polskim kapitałem.

Nasza działalność skupia się na kilku dziedzinach:
- konstrukcja i produkcja urządzeń dla przemysłu spożywczego,
- konstrukcja i produkcja urządzeń dla przemysłu motoryzacyjnego,
- usługi konstrukcyjne oraz budowa maszyn specjalnych.

Obecnie poszukujemy osoby na stanowisko konstruktor do naszego działu konstrukcji w Rzezawie.

ZAKRES OBOWIĄZKÓW
- Projektowanie nowych urządzeń, narzędzi i stacji montażowych
- Przygotowywanie dokumentacji 2D
- Przygotowywanie dokumentacji techniczno-ruchowej
- Opracowywanie i wdrażanie innowacyjnych rozwiązań
- Nadzór nad procesem produkcji
- Kontakt z klientem
- Udział w tworzeniu ofert
- Wyjazdy delegacyjne na instalacje i odbiory

WYMAGANIA
- Wykształcenie techniczne
- Doświadczenie na podobnym stanowisku minimum 2 lata
- Znajomość zasad rysunku technicznego oraz projektowania
- Umiejętność analitycznego myślenia
- Dobra organizacja pracy
- Dokładność i skrupulatność
- Znajomość programu Solid Edge będzie dodatkowym atutem

SPOSÓB APLIKOWANIA
Prosimy o przesyłanie CV poprzez formularz z dopiskiem w temacie "Konstruktor"
INFORMACJE DODATKOWE
Oferujemy możliwość pracy w młodym dynamicznym zespole, w firmie zajmującej się dostarczaniem nowoczesnych rozwiązań dla firm z branży spożywczej i motoryzacyjnej.

Liczba odsłon: 119
Kontakt
Telefon:
Nr gadu-gadu:
0