Znajdujesz się na: Strona główna »Nieruchomości »kwatery, noclegi » Domek letniskowy Villa...
Treść ogłoszenia
Opis:

Poszukujesz domków wypoczynkowych nad jeziorem? Chcesz odpocząć w spokojnym miejscu z dala od ulicznego gwaru? Ciekawe otoczenie parków, jezior i lasów sprawią, że miłośnicy przyrody i aktywnego wypoczynku znajdą tutaj coś dla siebie.

Villa Mati zarządza 2 apartamentami na łączną ilość 8 i 4 noclegów. W skład wyposażenia pensjonatu wchodzi pełne umeblowanie osobnych sypialni wraz z otwartą kuchnią i łazienką wewnątrz oraz okazałym tarasem na zewnątrz. Jesteśmy otwarci dodatkowo na nowe technologie, więc do dyspozycji oddajemy TV oraz Wifi w całym domu. Oto idealne miejsce dla rodzin z pociechami ponieważ na obrębie centrali mamy altanę z grillem oraz gwarantujemy bezpieczeństwo i całościową prywatność. W okolicy domków wypoczynkowych wiele atrakcji i interesujących miejsc na wycieczki.

Zachęcamy Państwa do skorzystania z podaży kompleksu Villa Mati w miejscowości Swornegacie nad jeziorem, który usytuowany jest w centrum Kaszub – przepięknego punktu z Borów.

Więcej informacji znajdziesz na stronie internetowej firmy: domki-swornegacie.pl

Lub skontaktuj się bezpośrednio z nami!
telefon: 500 169 245

Zdjęcia
Miniaturki: (kliknij żeby powiększyć)
Domek letniskowy Villa Mati w Swornychgaciach na Kaszubach Domek letniskowy Villa Mati w Swornychgaciach na Kaszubach Domek letniskowy Villa Mati w Swornychgaciach na Kaszubach Domek letniskowy Villa Mati w Swornychgaciach na Kaszubach Domek letniskowy Villa Mati w Swornychgaciach na Kaszubach
Kontakt
E-mail:
Telefon:
500169245
Nr gadu-gadu:
0
Skype:
Strona www: