Znajdujesz się na: Strona główna »Motoryzacja »mechanika, auto serwis » Holowanie pojazdów os...
Treść ogłoszenia
Opis:

Jesteśmy profesjonalną firmą specjalizującą się w usługach z zakresu pomocy drogowej.
Oferujemy szeroki zakres usług, nie tylko pod kątem naprawy samochodów osobowych. Pracują u nas fachowcy, którzy są w stanie zająć się także pojazdami dostawczymi lub ciężarowymi.

Swoje usługi wypełniamy przede wszystkim na terenie Poznania oraz pobliskich miejscowości.

Można się z nami skontaktować przez 24 godziny na dobę, co pozwala nam znakomicie dopasować się do wymogów wszystkich naszych zleceniodawców.
Do dyspozycji kierowców oddajemy przestronny parking strzeżony, na którym mogą pozostawić swój samochód. Nasze usługi dotyczą także wynajmowania aut. Gwarantujemy, że udostępnimy tego typu
samochód, który pod każdym względem będzie wpisywał się w Państwa oczekiwania. Atutem naszej firmy są także niewysokie ceny oraz szeroki zakres usług.

Zachęcamy do skorzystania z naszej oferty każdego, kto chce jak najszybciej przywrócić swój samochód do pełnej sprawności.
Zainteresowani klienci mogą się z nami skontaktować telefonicznie lub za pośrednictwem poczty elektronicznej.

PHU "FAST-TRANS"
MICHAŁ KUTA
Santocka 22
60-101 Poznań
województwo wielkopolskie

tel. kom. 600 960 987
www: pomocdrogowa.w.poznaniu.pl

Zdjęcia
Miniaturki: (kliknij żeby powiększyć)
Holowanie pojazdów osobowych, dostawczych, ciężarowych - Poznań, kraj - Fast-Trans Holowanie pojazdów osobowych, dostawczych, ciężarowych - Poznań, kraj - Fast-Trans Holowanie pojazdów osobowych, dostawczych, ciężarowych - Poznań, kraj - Fast-Trans
Kontakt
E-mail:
Telefon:
600960987
Nr gadu-gadu:
0
Skype:
Strona www: