Znajdujesz się na: Strona główna »Motoryzacja »mechanika, auto serwis » Robex - laweta - Ojrze...
Treść ogłoszenia
Opis:

Masz trudność z sprawnością swojego auta? Brałeś udział w wypadku czy innej niespodziewanej kolizji drogowej w województwie mazowieckim? Pomoc Drogowa P.H.U Robex utworzona przez Roberta Staworko przyjmie każde zadanie. Pomoc drogowa P.H.U Robex pracuje całodobowo w 7 dni w tygodniu.

Firma P.H.U Robex specjalizuje się w funkcjonalnej asyście drogowej pojazdów osobowych, dostawczych, terenowych, a także jednośladach i busów z niezawodnym ekwipunkiem i jak najkrótszym czasem oczekiwania na terenach oraz w okolicach Ojrzeń, Ciechanów, Płońsk oraz drogi krajowej nr 7. Poza tym zakład pomocy drogowej rozporządza w swojej propozycji transport ciągników rolniczych, przyczep, wózków widłowych, jak i innych produktów, które da się zabrać na lawetę typu: palety, stal lub drewno. Usługi transportowe lawetą zaopatrzoną w wyciągarkę udzielane są na obszarze całego kraju!

Najważniejsze plusy firmy to strefa miejska do 100 km, jak i partnerstwo z wieloma działalnościami asistance a przede wszystkim firma P.H.U Robex posiada konkurencyjne ceny!.

W zamiarze zapoznania się bliżej z ofertą czy innych pytań zajrzyj witrynę internetową robex-pomocdrogowa.pl/ lub bezpośrednio skontaktuj się z nami:

P.H.U „ROBEX”
ul. Pułtuska 54
06-456 Ojrzeń (koło Ciechanowa)

Kontakt
E-mail:
Telefon:
504950615
Nr gadu-gadu:
0
Skype:
Strona www: