Znajdujesz się na: Strona główna »Sprzedam, Kupię »antyki, sztuka » Kufle z cyny pod grawe...
Treść ogłoszenia
Opis:

Elenpipe Sp. z o.o. jest wyłącznym przedstawicielem w Polsce firmy ARTINA z Austrii, która produkuje wysokiej jakości przedmioty dekoracyjne z cyny i szkła. W ofercie posiadamy m.in. kufle cynowe na których można wygrawerować dowolny tekst i grafikę. Mogą to być życzenia, gratulacje, dedykacja, podziękowanie, logo firmy lub instytucji. Kufle doskonale sprawdzą się jako prezent na urodziny, rocznice, jubileusz, ślub, produkt reklamowy, reklama firmy a nawet jako nagroda. Kufel z logo i nazwą firmy np. hotelu, restauracji, piwiarni będzie nowoczesną i konkurencyjną formą reklamy. Bogata oferta produktów o tematyce myśliwskiej i łowieckiej to świetna propozycja dla koła łowieckiego, towarzystwa myśliwych, nadleśnictwa oraz wszystkich miłośników polowań i lasów jako prezent, nagroda w zawodach strzelań myśliwskich, podziękowanie lub upominek dla zasłużonych członków.

Jak widać wysokiej jakości kufle z cyny i szkła ARTINA można wykorzystać na wiele sposobów. Istnieje możliwość wygrawerowania (metoda frezowania głowicą diamentową) tekstu lub grafiki na każdym cynowym elemencie kufla, zarówno na klapce jak i ozdobnej tabliczce.

Kilka słów o firmie ARTINA. Jest to austriacka firma, która od 1974 r. zajmuje się produkcją akcesoriów do dekoracji wnętrz ze szkła i cyny. Przedmioty tworzone są z ogromną starannością, a każdy szczegół jest dopracowany do perfekcji. Do produkcji wykorzystywany jest wysokiej jakości stop cyny, który zawiera min. 95% cyny.

OFERUJEMY GRAWER DO ZAMÓWIEŃ JUŻ OD 20SZT.!!!

Ceny kufli pod grawer zaczynają się od 99zł brutto.

www.elenpipe-sw.com

Zdjęcia
Miniaturki: (kliknij żeby powiększyć)
Kufle z cyny pod grawer życzenia dedykację podziękowania logo firmy na prezent Kufle z cyny pod grawer życzenia dedykację podziękowania logo firmy na prezent Kufle z cyny pod grawer życzenia dedykację podziękowania logo firmy na prezent Kufle z cyny pod grawer życzenia dedykację podziękowania logo firmy na prezent Kufle z cyny pod grawer życzenia dedykację podziękowania logo firmy na prezent
Kontakt
E-mail:
Telefon:
166750207
Nr gadu-gadu:
0
Skype:
Strona www: