Znajdujesz się na: Strona główna »Nieruchomości »zamienię » Kupimy Przejmiemy Sp...
Treść ogłoszenia
Opis:

Oferta dla firm, które są w beznadziejnej sytuacji finansowej tel. 784-874-874.

W naszych działaniach chodzi nam przede wszystkim o zadowolenie naszych Klientów. W czasie naszej dotychczasowej przygody z działalnością na szeroką skalę nie było takiej sytuacji, w której odmówilibyśmy komuś pomocy. Swoje działania opieramy przede wszystkim na wielkim zaangażowaniu wkładanym w każdą prowadzoną sprawę, oraz na doświadczeniu i dogłębnej znajomości prawa.

Ponadto, jednym z głównych celów kupna zadłużonego przedsiębiorstwa jest jego rozwój w celu kontynuowania działalności. Aby tego dokonać podejmujemy czynności zmierzające do ograniczenia odpowiedzialności zarządu za zobowiązania spółki wynikające z art. 299 K.s.h oraz art. 21 Prawa upadłościowego i naprawczego a także art. 116 Ordynacji podatkowej, jak i również art. 586 K.s.h.

Następnie wprowadzamy skuteczny plan naprawczy i zmieniamy relacje między wierzycielami, a zarządem spółki, m.in. poprzez powołanie nowego zarządu.

Ostatecznie, wprowadzamy mechanizmy zabezpieczające przedsiębiorców przed nieuzasadnionym pozbawianiem majątku.

Wejdź na stronę, lub zadzwoń do nas po bardziej szczegółowe informacje : www.spolki.biz tel. 784-874-874 18.03.2018 11.00

Zdjęcia
Miniaturki: (kliknij żeby powiększyć)
Kupimy Przejmiemy Spółki tel. 784-874-874
Kontakt
E-mail:
Telefon:
Nr gadu-gadu:
0
Skype:
Strona www: