Znajdujesz się na: Strona główna »Nieruchomości »kwatery, noclegi » Domek letniskowy Villa...
Treść ogłoszenia
Opis:

Poszukujesz domków letniskowych nad jeziorem na Kaszubach? Chcesz odpocząć w spokojnym punkcie z dala od gwaru? Atrakcyjne otoczenie parków, jezior i lasów sprawią, że fanatycy przyrody i aktywnego wypoczynku znajdą tutaj coś dla siebie.

Villa Mati oferuje dwa apartamenty na łączną ilość 8 i 4 noclegów. W skład wyposażenia pensjonatu wchodzi pełne umeblowanie oddzielnych sypialni wraz z dostępną kuchnią i łazienką wewnątrz oraz wystawnym tarasem na zewnątrz. Jesteśmy otwarci również na nowe technologie, więc do dyspozycji oddajemy TV oraz Wifi w całym domu. To wspaniałe miejsce dla rodzin z dziećmi ponieważ na obrębie centrali posiadamy altanę z grillem oraz gwarantujemy bezpieczeństwo i całkowitą prywatność. W okolicy domków wypoczynkowych wiele atrakcji i ciekawych miejsc do zobaczenia.

Zapraszamy Państwa do skorzystania z oferty kompleksu Villa Mati w miejscowości Swornegacie nad jeziorem, który umieszczony jest w centrum Kaszub – przepięknego punktu wzdłuż Borów Tucholskich.

Więcej informacji znajdziesz na witrynie internetowej przedsiębiorstwa: domki-swornegacie.pl

Lub skontaktuj się bezpośrednio z nami!
telefon: 500 169 245

Zdjęcia
Miniaturki: (kliknij żeby powiększyć)
Domek letniskowy Villa Mati - Swornegacie - Kaszuby Domek letniskowy Villa Mati - Swornegacie - Kaszuby Domek letniskowy Villa Mati - Swornegacie - Kaszuby Domek letniskowy Villa Mati - Swornegacie - Kaszuby Domek letniskowy Villa Mati - Swornegacie - Kaszuby
Kontakt
E-mail:
Telefon:
500169245
Nr gadu-gadu:
0
Skype:
Strona www: